Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék találni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találni egy normális, értelmes, kedves, bájos lányt, de mégsem jön össze, mert minden ilyen lány foglalt. Más is tapasztalta már ezt egyébként?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem foglaltak, de tudod ez nagyon szubjektív, hogy kinek mi a normális, értelmes, kedves, bájos.
2012. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ez sajnos így van. Mondjuk ha nagyon jól nézel ki, akkor lenyúlhatsz egyet a pasijától.
2012. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez hányadik ilyen kérdés már? :D Nem, körülöttem senki nem tapasztalta!
2012. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De komolyan mondom én mindig ezt tapasztaltam még eddig pechemre!


Akármelyik normális, értelmes, rendes és még külsőre is tetsző lánnyal beszélgettem, ismerkedtem és végül elérhetőségét megszereztem utána látom a sok képet a barátjával közösen, de mindegyiknél ezt tapasztalom.


Pedig itt Debrecenben egy ilyen népes városban csak kellene lennie szabad, de egyben bájos és jellemre is szép lányoknak.


Nem is hiszem el, hogy mind foglalt lenne, de mégis ezt tapasztaltam eddig.

2012. ápr. 15. 12:01
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem tapasztalta ezt senki. Nem értem az ilyen embereket, minek tesztek fel ilyen értelmetlen kérdéseket? Mire jó ez nektek? Növeli az egótokat vagy mi a franc? Vagy m,ost azt várod, h mi bájos lányok írjunk neked, aztán mivel olyan fatökű vagy, hogy egy csajt se tudsz a dumáddal lenyűgözni, ezért csak mekeksz-makoksz, és még így is vki beléd szeressen és boldogan éljetek míg meg nem haltok? vagy mi????!
2012. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
95%
Utolsó.. te is valami idegbeteg lehetsz..:'D szegénykém csak egy kérdést tett fel! ;D
2012. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

ma 12:02


Na erről beszéltem, egy normális lány nem lesz idegbeteg hárpia egy egyszerű kérdéstől.


Egyébként írtam, hogy saját tapasztalatom, de nagyon is helytállónak tűnik.

2012. ápr. 15. 12:10
 8/21 anonim ***** válasza:

Általában aki tetszik az foglalt vagy abszolút nem jövök be neki.

Egyik haverom barátnőjének az összes barátnője kapcsolatban van, egy kivételével, de az a lány elég csúnya.

2012. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A foglalt lányok is voltak szinglik valamikor, és nem tudom, melyik korosztály vagy, de valószínűleg nem a 40-50 éves, így biztos lehetsz benne, hogy egy részük majd valamikor ismét szingli lesz. Simán csak rossz az időszítés. Megesik. És természetesen te vagy az egyetlen az egész földkerekségen, aki rosszkor volt rossz helyen. Soha, semmilyen körülmények között, senki mással nem esik ez meg. Jelentkezz a Rekordok könyvébe, vagy valami, mert ez bizony nem egy mindennapi jelenség...
2012. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Egy normális pasi meg nem tesz fel egy ilyen idióta kérdést. Szóval ne csodálkozz, hogy nincs egy "egy normális, értelmes, kedves, bájos" bnőd, mert nem állnak szóba ilyen idiótával, mint te... és most jöhetsz ezzel, h hárpia stb, akkor is te maradsz a nyominger, nem mi... ennyi
2012. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!