Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókolóztam egy barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy barátommal, azóta nem jelentkezik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Néhány napja egy jó barátommal, akivel eddig fel sem merült hogy több is lehetne köztünk, megcsókoltuk egymást. Meglepő volt de jó is, aztán egyszer csak elköszönt és otthagyott, azóta nem jelentkezik... Mi lehet a baj? Nem nyomultam rá, teljesen spontán jött a dolog, nem tudom mit csináljak!

23L ő 26F


2012. ápr. 20. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
És te próbáltál beszélni azóta vele, vagy csak várod a pirított galambot?
2012. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én nem kerestem azóta, nem vagyok egy régimódi lány aki arra vár h a fiú lépjen de mivel ő lépett le gondoltam hagyok neki időt, hogy megmagyarázza. nem szeretnék rátelepedni csak már zavar a dolog mert 2 nap eltelt.
2012. ápr. 20. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nos, akkor találgathatunk itt vaktában, vagy fel is hívhatod.
2012. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj még, keresni fog, ha akar valamit. Ha nem, akkor nem fog.
2012. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

előbb-utóbb az lesz csak reméltem lesz itt valaki aki volt már hasonló helyzetben és tudja mi játszódhat le ilyenkor a srácban!

Egyébként én ugyanezt a tanácsot adnám ha más kérdezte volna ezt, csak hát magamnak nem olyan egyszerű:)

2012. ápr. 20. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 na még nem olyan sok idő!De én azt mondom,mindenképp írj neki legalább egy sms-t.Valami teljesen átlagosat!

"Hogy vagy,mi újság veled?".Ezzel elrontani igazán nem tudnál semmit!

2012. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

"reméltem lesz itt valaki aki volt már hasonló helyzetben és tudja mi játszódhat le ilyenkor a srácban"


Eleg buta feltetelezes. Lehet, hogy vannak hasonlo helyzetek, de ket ember kozott millioegy kulonbseg van, legfeljebb talalgatni tudnank...

2012. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
szarul csókolsz
2012. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor várok holnapig, hétvégente szoktunk találkozni, ha addig nem jelentkezik írok neki.

köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 20. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Én voltam így! nemrég! Nálunk randi volt (tehát többnek indult, mint barát eleve), megtörtént a csók, boldogan váltunk el egymástól, azt mondta alig várja, h újra lásson...azóta se kép, se hang róla..pár napra rá írtam neki smst, nem felelt. Szal nálam bukta lett, remélem te jobban jársz.
2012. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!