Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan fiú-lány barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú-lány barátság, ahol a felek vonzódnak egymáshoz, de nem éreznek szerelmet?

Figyelt kérdés

Én így érzek a legjobb fiúbarátom iránt. Folyton hülyülünk, de mindent megtudunk egymással beszélni, egymás lelki támaszai vagyunk, imádunk egymással lenni, és van benne valami, mikor egymás szemébe nézünk. Vonzódom hozzá, de nem mondanám, hogy ez szerelem. Nem szeretnék járni vele, csak jó érzés, ha kapok tőle egy-egy ölelést, vagy ha megérint, és mikor mélyen egymás szemébe nézünk, stb. Van egy olyan érzésem, hogy ő is így érez irántam. Létezik, hogy ez így maradjon még nagyon-nagyon sokáig, és ne alakuljon ki belőle szerelem, de a barátság se romoljon meg?

19/L


2012. ápr. 22. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pontosan ugyanez a helyzet, de már kezd átalakulni szerelemmé.
2012. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Szerintem ne vonzódásnak, hanem inkább szeretetnek nevezzük:)

Én is így vagyok, egy lánybarátommal:)

20/F

2012. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nálam ez nem csupán szeretet. Vonzódom hozzá. Hiányzik ha nem találkozunk 2 napig. Ha pl megfogja a kezem, én bebizsergek:D
2012. ápr. 22. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátság - extrákkal. :D
2012. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen van
2012. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk dettó, de tényleg. Pedig van barátom, de őt holnap dobom másfél év után, mert nem bírom tolerálni, amiket csinál, csinált. De ő meg úgy hiányzik, mindig :) Mindent megbeszélünk, vele nevetek a legtöbbet és sose hagy el vagy magamra

2012. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már bebizseregsz,akkor szexuálisan is vonz az illető!Plusz pont, hogy tetszik a személyisége és a cselekedetei is:)

Megmaradhattok a barátság szintjén(önuralom), de lehet belőle szex vagy akár járás is:)

Gondolj arra, hogy mennyire bánnád, ha majd egyszercsak megosztaná veled azt, hogy tetszik neki egy másik lány és járni szeretne vele. Ha elkap a féltékenység és a szomorúság, akkor bizony nem tudsz vele megmaradni csak barátságban...

2012. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha elképzeled, hogy együtt vagytok "úgy", tehát jártok akkor mit érzel? Jó lenne? Mert lehet, hogy ez igen is szerelem (nincs is szebb az ilyen "egymás lelkitámaszai is vagyunk egyben" szerelemnél), csak mivel gondolom már elég régóta ismeritek egymást, így nincs meg az a "titokzatosság", izgalom stb, amivel sokan a szerelmet társítanák.
2012. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van már vonzódás, és nem bírsz ki nélküle 2-3 napot, az már kötődés a másik személy iránt, ami általában azt jelenti hogy szereted, szerelmes vagy belé. Ha érzed azt, hogy ő is ígygondolja, és hasonlóan tekint rád mint te ő rá, az nem azt jelenti hogy ugyan azt érzi mint te, lehet hogy ő többet érez irántad, mint te azt szeretnéd. Ezt nektek kell megbeszélnetek egymás között, hogy hogy éreztek egymás iránt, mert ha a barátod beleun abba hogy egymás támaszai vagytok, és ő nem tudott feljebb lépni a létrán, lehet hogy keres egy olyan lányt akit szeret és nem csak barátságból, haverkodásból van vele, és azt nem tudhatod hogy te azt hogy fogod tudni fogadni, mert akire eddig teljesen mértékben számíthattál, az most meglesz osztva és sajnos nem te leszel számára az elsődleges fél! Úgy vélem ezt tényleg meg kéne beszélnetek hogy maradjon a barátság vagy legyen több is köztetek. Remélem nem anynira kusza amit írtam, és hogy valamiben tudtam segítséget nyújtani.
2012. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és neked van barátod?:)
2012. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!