Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet lergjobban megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet lergjobban megsérteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Tudni akarom, hogy melyik az a mondat, amit még véletlen se említsek egy lánynak... :)

2012. ápr. 26. 15:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
úgy se foglak elvenni
2012. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Bezzeg a szeretőm...
2012. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az exek, a barátnők, az anyukád istenítése nagyon idegesítő lehet.....
2012. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"csúnya vagy"

szerintem ez a leggonoszabb...

még ha olyantól is hallanám aki nem tetszik akkor is megsértene

2012. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez nálam személy-függő, de nekem az lenne a legsértőbb egy férfi szájából, h "Nem tudok rád nőként tekinteni." vagy "Semmit nem érzek irántad. Se gyűlöletet, se szeretetet. Semmit."


Utálom a közönyt.

2012. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ilyen nincs....volt olyan bnőm,akinek a szó is elég volt,de volt akinek egy büdös pofon sem. nem pártolom az ilyen embereket és NE üssetek meg nőt...de azért megvédeni megfogom magam :) nem merülnék bele részletekbe,de maradjunk annyiban,ahány féle nő,annyi féle tűrés...


23/F

2012. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Minden orgazmusomat színleletem! :p
2012. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
"Már megint hisztizel!" "Á, ez csak női hiszti..." és hasonlók.
2012. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
+ arra való célozgatás, hogy nagy a feneke vagy a hasa.
2012. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

hát ez attól függ, hogy kimondja nekem a dolgokat..pl: van egy osztálytársam aki szokta mondani, hogy dagadt vagyok (egyébként nem vagyok az csak van egy kis pici pocim:D) meg hogy csúnya vagyok de nem veszem magamra mert tudom hogy csak piszkálódik és mert tetszettem neki..:D

viszont azt utálom ha a hasammal piszkálnak mert nagyon nem szeretem (a barátom egyfolytában piszkálja de azt tudom hogy ő szereti hogy nem vagyok egy csontkollekció modell mint a volt barátnője DE ha egyszer is szóvá tenné (persze ha finoman mondaná akkor nem) habozás nélkül rávágnám hogy menjen vissza a csajhoz ha olyan jó alakja van..

2012. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!