Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell a nőkkel viselkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a nőkkel viselkedni?

Figyelt kérdés

Még nincs különösebb tapasztalatom, de valahogy a virág / csoki kombinációtól hánynom kell, beszélgetni szeretek, poénokat nem eregetek, tudok és szeretek kérdezni.

Valami hiányzik mert nem akar összejönni a dolog (barátnő).

Legyek gyengéd? Romantikus? De hol a határ, mert nekem az már nyálasnak tűnik. Nem tudom érzésre sem eldönteni.



2012. ápr. 26. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez nem határozottság "mánia". :D A nők azokat a pasikat szeretik, akik tudják, mit akarnak, akikre számíthatnak, akik erősek, akik dominánsak. Ez ösztönös, ez ellen nincs mit tenni. :)

Ha szeretsz mérlegelni és gondolkodni, akkor tanuld meg úgy előadni, hogy ne határozatlanságnak tűnjön, hanem vonzó és pozitív tulajdonságnak. :)

2012. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Tök jó. Akkor nincs esélyem, mert fingom sincs mit akarok egyelőre. Nincs mág 5 éves tervem, és őszintén nem is szeretek tervezni - mert a betartása nyomást / stresszt jelent, az meg nekem nem kell.

Szerintem ez a határozottság-duma túl van értékelve, túl sok céltalan fazonnal találkoztam akik komoly kapcsolatban élnek. Vagy ez a budapesti sajátosság?

2012. ápr. 26. 23:18
 13/22 anonim ***** válasza:

Hé, nem 5 éves terv kell. De még csak nem is 1 éves. Hanem az adott pillanatban tudd, hogy mit akarsz. Azt tudd, hogy a nőtől mit akarsz. Nem évekre előre, hanem a jelenben! És a közeljövőben.

Egy kapcsolatban fontos az érzelmi biztonság. Ha ezt meg tudod adni, akkor lehetsz akár céltalan is az élet más területein. A céltalanság amúgy meg nem azonos a határozatlansággal...

2012. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát most már tényleg nem értem. Mi az az érzelmi biztonság? Hogy a pasi soha nem rinyál, minden szituációt faarccal végigcsinál, higgadt fejjel, mint a terminátor? :) Hú akkor nekem tényeg nincs esélyem mert depressziós is voltam nem rég...kemény világot élünk ahol csak a legerősebbek élnek túl. Közben meg majd elfogy a magyar nép :)
2012. ápr. 26. 23:41
 15/22 anonim ***** válasza:

Húha... az érzelmi biztonságot az ember jobb esetben a saját családjában is érzi. Ha nem, akkor is arra vágyik. Az érzelmi biztonságra férfinak, nőnek is szüksége van. Az annyit jelent, hogy tudja, hogy mire számíthat a másiktól, tudja, hogy holnap nem hagyja magára, ha segítségre van szüksége, akkor megkapja, ha örül vagy szomorú, akkor van kivel megosztania, ha bátorításra van szüksége, akkor azt is megkapja, de ha észhez kell téríteni valami hülyeségből, akkor abban is a segítségére lesz a másik. Ilyesmikről szól a dolog.


És egy férfi is ugyanúgy érző lény, mint egy nő. Nem azt várja el tőlük senki, hogy játsszák meg magukat, csupán férfiasan adják elő az őket foglalkoztató dolgokat (ha már egyszer férfinak születtek és annak is érzik magukat :)). És az se gáz, ha egy férfi sír, vagy maga alatt van. Csak az nem mindegy, hogyan teszi.

2012. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi van, ha a külsőddel van a gond?
2012. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ahhoz túl sok nő jött el velem randizni. Online is rám szoktak írogatni... járok kondiba, meg egésszégesen táplálkozok, nem dohányzom, stb.
2012. ápr. 27. 14:54
 18/22 anonim ***** válasza:

csak ép fogalmad nincs, hogyan vigyed sikerre ezeket a lehetőségeket?


sajnos az az igazság, hogy gondolkodásra is gyurni kell, ami ugyanolyan nehéz, mintha kondizni járnál...

2012. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Az igazság hogy egy éve próbálkozok a nőknél, de már úgy érzem kiégtem... nem tudom, most valahogy semmi nem érdekel, de tényleg semmi. Nincs motivációm.... most kellene albit keresnem mert jövő héten kezdek az új melóhelyemen, de marhára nem érdekel ez sem..... próbálom magam motiválni de nehéz.
2012. ápr. 27. 15:47
 20/22 anonim ***** válasza:

Én általában azt szoktam hazudni, hogy űrhajós vagyok, az bejön a csajoknál.

De a legtutibb, ami mindet visz és aminek biztosan nem tudnak ellenállni mikor azt mondom hogy plasztikai sebész vagyok. Ez a nyerő, egy este 70 telefonszám garantált, gyakorlatilag sorban állnak.


Mindjárt jönnek a csajok lepontozni, de hallgass rám, ez a helyes stratégia, hazudni kell. Aki cipeli haza a csajokat a dizsiből az mind hazudik nekik. Te ilyen rendes srác vagy, alapból eszedbe sem jut ez a megoldás, igy egyenlötlen a küzdelem. Ha igy folytatod sosem keveredsz nőügybe.

2012. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!