Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell a nőkkel viselkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a nőkkel viselkedni?

Figyelt kérdés

Még nincs különösebb tapasztalatom, de valahogy a virág / csoki kombinációtól hánynom kell, beszélgetni szeretek, poénokat nem eregetek, tudok és szeretek kérdezni.

Valami hiányzik mert nem akar összejönni a dolog (barátnő).

Legyek gyengéd? Romantikus? De hol a határ, mert nekem az már nyálasnak tűnik. Nem tudom érzésre sem eldönteni.



2012. ápr. 26. 20:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mivel a nők olyan 95% +-3% olyan mint egy voodás hülye gyerek nem tudnak magukról gondoskodni ezért olyan csávokat keresnek akiknél van lovetta ha pedig van lové teljesen lényegtelen milyen vagy vagy hogy nézel ki
2017. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Azóta mióta a kérdést feltettem, már jelentősen kiműveltem magam a témában :)
2017. febr. 14. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!