Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az igényes pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igényes pasik?

Figyelt kérdés
Jól tanulok,nem nézek ki rosszul ,sokan szeretnek,de mégsem találok normális pasit.Túl válogatós vagyok?Miért a ribancok kellenek nektek fiúk?

2012. ápr. 28. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
mert könnyebben kaphatóak és nem kell velük annyit sz*rakodni mint veletek, prűd csajokkal
2012. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Diavolino44 ***** válasza:

Általánosítasz.. nekem pont az ilyen jó tanuló visszahúzódó lányok jönnek be, mert legalább velük lehet miről beszélgetni.

Idővel népszerűbb leszel mint gondolod. :)

2012. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1. kommentelő : Gondoltam,h bulikban könnyebb egy könnyűvérű lánnyal kezdeni,de komoly kapcsolatot is olyannal szeretnél? Mert én most nem egy-egy esetre gondolok,hanem hosszabb távú kapcsolatra.
2012. ápr. 28. 19:14
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Minek akarnék egyetlen nővel maradni, ha lehetek mindig mással? :D
2012. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

A 97685729424. megkeseredett lány az oldalon aki abban látja a sikertelenségét, hogy ő nem ribi. És általánosít.


Amúgy a "jó tanulás" nem feltétlen jár együtt az igényességgel. A stilisztika, fogalmazás már igen, de olvasva ezt a kérdést nem az az első benyomás rólad, hogy igényes lennél.

2012. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1. Nekem nem a ribancok kellenek, sőt.

2. Alighanem túl válogatós vagy.

24f

2012. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Marinátor: Én mondtam ilyet ,hogy az igényesség együtt jár a 'jól tanulással'?:O nemhiszem...,de ha már felhoztad ,általában együtt jár,igen. De a kérdés nem erre irányult.
2012. ápr. 28. 19:30
 8/22 ASOT ***** válasza:

1. igen..vagy nagyok az igényeid, válogatós vagy (ez nem olyan nagy baj)

2. a körülötted élő pasik, olyanok amilyenek, akik neked nem jönnek be, ezért talán másfelé kellene keresgélned

3. nem kell minden pasinak a rib@nc! csak soxor nehéz leszűrni hogy melyik az és melyik nem.


4. Milyen számodra egy igényes pasi?

olyan aki igényes nőt választ?

2012. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
az, hogy igényes ,tág fogalom..de röviden annyi hogy ne bukdácsoljon a suliban,ne kavarjon állandóan ribancokkal,megbecsüljön.
2012. ápr. 28. 19:44
 10/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, hallottad már azt a szólást, hogy ku*vából lesz a legjobb feleség?


Azthiszem tovább kár is folytatni. :) Gondolkozz el, hogy vajon miért :D

2012. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!