Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az igényes pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igényes pasik?

Figyelt kérdés
Jól tanulok,nem nézek ki rosszul ,sokan szeretnek,de mégsem találok normális pasit.Túl válogatós vagyok?Miért a ribancok kellenek nektek fiúk?

2012. ápr. 28. 19:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát igényes pasit keresel, ebből arra következtetek, hogy te is igényesnek tartod magad. Azzal kezded, hogy jól tanulsz, ebből gondoltam, hogy nálad ez a kettő együtt jár, pedig egyáltalán nem. Az intelligencia az már talán, legalábbis úgy, hogy egy intelligens ember nagy eséllyel igényes, viszont a jó tanulmányi eredmények és a magas intelligencia megint csak nem jár együtt szükségszerűen. :)


Amúgy nekem sem a ribancok kellenek, de most ezt nem kezdem el itt ecsetelni.

2012. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Biztos találsz olyat aki szeret.Nekem se tetszenek a ribancok.
2012. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja és egyáltalán nem vagyok rossz pasi,sőt..
2012. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Na akkor megkeseredett lány nevű modell elemzése.


"Jól tanulok,"


Megvan a 4-es a humánból ,reálból meg bukdácsolsz.Néha magazinon kívül mást is elolvas. Nem olyan hihetetlen teljesítmény.


"nem nézek ki rosszul "


Ha egy nő ennyit mond ,akkor bűnronda,vagy hatalmas önértékelési gondjai vannak.


"sokan szeretnek"


Anyu ,apu ,a hasonszőrű barátnőid és a 0 igényekkel rendelkező 25 éves csődtömegek ,akiket remekül reprezentál a gyk. Szupi.


"de mégsem találok normális pasit."


Magasak az igényeid a a nyújtott teljesítményhez képest.



"Miért a ribancok kellenek nektek fiúk?"


Szóval aki nem téged választ az ribanc?


Micsoda logika ,ez a tanulási képességeidről vázolt sejtéseimet is csak igazolja.


Vagy csak hatalmas,ámde alaptalan egoizmus.


Nem is tudom melyik a rosszabb......


"hogy ne bukdácsoljon a suliban,ne kavarjon állandóan ribancokkal,megbecsüljön."


Az első kettőt akárhány éves vagy az ellenkező nemből a bő 90%-a teljesíti mindössze .


A megbecsülés alatt mit értesz ?


Egyenlő félként kezeljen vagy istenítsen?


Az előbbit még több mint a fele teljesíteni tudná.


Az utóbbit meg nem soktól fogod valóban megkapni.


Vannak esetleg rejtettebb igényeid is ,vagy az a sejtésem is beigazolódott hogy bottal se piszkálnának meg a fiúk.


Hát ezek alapján ki is akarna párkapcsolatot tervezni egy ilyen lánnyal.

2012. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
17/L vagyok. 20:06 : örülök,h kielemezted minden mondatom,de ismeretség nélkül ne következtess.köszi:)
2012. ápr. 28. 20:11
 16/22 anonim ***** válasza:

VAnnak rendes pasik, csak rondák, mint én.


Aki nem hiszi küldök is képet magamról, de azért rémálmotok ne legyen utána miattam, szóval csak az írjon képért, aki bírja a ronda pasikat.


Neked is jóképű pali kell, ha nem találtál magadnak párt, iszonyat válogatós lehetsz.


Nem azért mondom, hogy vádoljalak, de én is ilyen vagyok fiúként, nem kellenek a dagadt vagy ragyaás fejű lányok, akik tapadnának rám sajnos, bár eg ynormális, átlagos lány tapadna rám!

2012. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Először is te kérted hogy bár nem ismerünk azért megmondjuk hogy túl válogatós vagy-e.


Másodszor ,te általánosan következtettél egy olyan dologra ami egyébként nem kapcsolódik túl szorosan a problémádhoz (megfelelő partner hiánya).


Szóval elég furcsa hogy rajtam ezt számon kéred.


Mellesleg legalább kulturált vagy és nem küldesz el a fenébe ,mint sok más kérdező,ez egy jó pont a fiúknál/férfiaknál:)

2012. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 lila nyuszi ***** válasza:

Attól még igaz, hogy csak az olyanokat veszitek észre akik nem törődnek veletek, megcsalnak, nem szeretnek, de aki megérdemelné a szereteteteket/ szerelmeteket azt meg semmibe veszitek. Meg is érdemlitek a rossz ribiket!....


És akkor a végén még a normális lányokat szólják le, hogy megkeseredettek meg minket bántanak amikor semmi okunk sincs a boldogságra, talán nem lennénk ilyenek ha észrevennétek a normálisakat is.... :,( Talán a dolgok mögé kéne nézni, nem azt nézni, hogy ki milyen hanem azt, hogy miért.....

Kétszínűség az egész....

2012. ápr. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"lila nyuszi válasza:


Attól még igaz, hogy csak az olyanokat veszitek észre akik nem törődnek veletek, megcsalnak, nem szeretnek,"


Hát persze.....


Általánosítunk a témához nem szorosan kapcsolódóan megint csúnya dolog.


"de aki megérdemelné a szereteteteket/ szerelmeteket azt meg semmibe veszitek. Meg is érdemlitek a rossz ribiket!...."


Állítólag ti meg az ugyanolyan pasikat.A kör bezárul.


Mindenki a ribancokat szereti ezek szerint.


Csak tudnám az a sok boldog házasság hogyan keletkezett a történelem során...



"És akkor a végén még a normális lányokat szólják le, hogy megkeseredettek meg minket bántanak amikor semmi okunk sincs a boldogságra, talán nem lennénk ilyenek ha észrevennétek a normálisakat is.... :,("


Óhátpersze....


Szóval ha bántjátok a normális pasikat ,akkor azok észrevesznek titeket nem? Vagy csak az számít észrevételnek ha feleségül akar venni.


Szóval bántjátok őket meg keserűek vagytok ,de elvárjátok hogy a lábatok elé boruljon az össze férfi ,mert normálisak vagytok. És ez mit takar ?

Nem kefélsz fűvel fával (bár nem is akad rá jelentkező) meg nincs ki a fél segged a bulikon ,meg nem fetrengsz a hányásodban éjszakánként.

Csak egy baj van ezt a nők kb.háromnegyede teljesíteni tudja. Miért választana téged ,ha a nagy többség ugyanazt megtudja adni .


Akkor mi mást takarna a normális kifejezés?

Valami specifikusabbra gondoltál ?


És annak miért olyan halálbiztos hogy megfelelsz ennek ,valamint bármilyen pasi vonzónak találja?



"Talán a dolgok mögé kéne nézni, nem azt nézni, hogy ki milyen hanem azt, hogy miért.....

Kétszínűség az egész...."


Megismerhetetlen dolgokra(legalábbis kollektíve biztos) hivatkozni állatira kényelmes ,de eléggé átlátszó.



Azért nagyon édesek mindkét oldalról a kesergők hogy én tökéletes vagyok (na jó a külső a lányoknál az átlagos ,a pasiknál az átlag alatti ,illetve a pénz) ezeket leszámítva ,de ezért nem tettszem az ellenkező nemnek és dögöljelnek meg ahol vannak.

2012. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 lila nyuszi ***** válasza:
10:06 Nem ismersz, nem kérek az ítéleteidből.
2012. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!