Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy az első csókom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az első csókom egy temetőben volt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem normális. Nincs ebben semmi különös nekem. Bár nem mindennapi.
2012. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy hol, hanem az, hogy kivel, és milyennek érezted a helyzetet.

A temetőknek amúgy van egy nyugalmas, békés romantikájuk. A sok idióta film miatt alakult ki az emberekben ez a torz kép.

2012. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utolsó köszi akkor már nem érzem magam idiótának :)
2012. ápr. 28. 20:29
 14/17 anonim ***** válasza:

határozottan nem.

ez ilyen sátánista szarság, inkább lett volna az első csókom egy prostival mint egy temetőben :/

2012. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem, hisz az is csak egy park, viszont itt biztosan tudod, h 2 méter mélyen halottak vannak
2012. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Attól függ, milyen volt az a csók.

Ha diszkrét és visszafogott, akkor nem gáz, de ha ilyen intenzív, fejfának dőlős, taperolós, akkor elég pusztulatos egy selejt vagy."


Nem mintha számítana, de nem értem, jónépek, mi bajotok a fenti válaszommal, hogy így lepontoztátok, ezért kifejtem egy kicsit jobban, hátha félreértettétek.


Mivel a temető az elmúlás, a gyász és az emlékezés "szentélye", borzasztó kegyeletsértő lenne egy szenvedélyes, szexualitástól csöpögő, taperolós smárakcióval propagálni a termékenységet és a vitalitást, hiszen ez azt fejezné ki, hogy nem vagytok tekintettel senki/semmi másra kettőtökön kívül, de ezt talán mondanom sem kell.

Egy bensőséges, két személy összetartozását kifejező szájrapuszi, vagy diszkrétebb francia viszont egyáltalán nem árt a temető légkörének.

A látogatóknak, akik esetleg az elhunyt szeretteik sírját jöttek ki gondozni, eszébe idézi a fiatalságot, a reményt, a jövőt, azokat, akikért még felelősséggel tartoznak, anélkül, hogy ezek a gondolatok bemocskolnák a gyászukat.

Vagy ha már nem is kötődnek ezen a világon senkihez, egy ilyen impulzus csak még nemesebbé teheti a gyászt, a valakihez való tartozás emlékét, hiszen könnyen szép, a halottjukkal kapcsolatos múltbeli eseményeket juttathat eszükbe.

Szal nem értem, mire fel ez a 25%.

Ha vki másképp gondolja mint én, nyugodtan írja le, miért. Kíváncsi vagyok, miért selejtes a véleményem.

2012. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
fogadjunk, h halottak napján volt?
2012. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!