Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szúrtam el?

Figyelt kérdés

Pár napja rámtört a rossz kedv, úgyhogy regisztráltam egy társkeresőre. Írtam egy csajnak, akivel egy városban lakunk. A magamról részben az volt, hogy komoly kapcsolatot keres. Szinte azonnal válaszolt, megadta a Facebook linkjét és "Sármos"-nak minősített. Bejelöltem, visszaigazolt, megírtam, ki vagyok. Jött a válasz, hogy tudja. Erre megírtam a céljaimat, pár hobbimat, a kutyámat :D meg azt, hogy szeretem a Knight Ridert. Az egész nem volt több 4 sornál. Na erre nem kaptam választ.

Este csak annyit küldtem, hogy "Elvitte a cica a nyelved?"

Válasz: neeem :D :D


És ennyi! Hogy akar valaki így komoly kapcsolatot???


2012. máj. 1. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

"én is imádom a Knight Ridert. Meg is vettem az összes részét díszdobozos kiadásban".

egyébként az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni...főleg chaten...ááá rossz helyen próbálkoztál :d sajnos.

2012. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem kicsit túlnyomultál.:D vhogy az illendőség azt diktálja, h először te kérdezz rá h ő mit szeret csinálni, ne te kezdj el magadról p.fázni :D
2012. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
(és főleg ne azt h szereted a knight ridert xddd)
2012. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kéne fényezni a karosszériát...neked kellett volna kérdezősködnöd mellesleg miért nem találkoztok? így viccnek is szánhatta, menj ki az élők közé ne légy kocka..
2012. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérj randit!

Basszus! De utálom amikor a pasik szenvednek, ahelyett, hogy találkozni akarnának. A személyes találkozáson sok minden eldől.

Ilyeneket minek kellett írnod? Személyesen is meg lehet beszélni. Neked kellett volna őt kérdezni először. De nem ilyen dedós kérdésekkel...

2012. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mostmár mindegy, innentől veszett ügy :(
2012. máj. 1. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Mikor is volt ez?

2012. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szúrtál el semmit, a társkeresésnél sokszor akad bolondokba az ember. Ez férfiakra és nőkre is igaz egyaránt szerintem. Nem kell nagy feneket keríteni neki, attól még, hogy te komoly kapcsolatot keresel, még egy csomó olyan nő fog az utadba akadni, aki kiesik a rostán ezért vagy azért.

Csináld úgy, ahogyan jónak látod. Mindenkinek nem tudsz megfelelni úgysem, tehát nincs recept arra, hogyan kell tökéletesen "viselkedni" írásban.


Megjegyzem, én meg attól megyek a falnak, ha a pasi egyből (10 perc fecsegés és/vagy egy levélváltás után) randira hív. Mások vagyunk...

2012. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem szúrtál el semmit. A társkeresőkön ez megy. Egyik nap jókat beszélgetsz a másikkal, másnap már nem is válaszol, mert talált jobb pasit, vagy csak simán rájött, hogy nem vagy olyan sármos, mint ahogy elsőre gondolta. Ne akadj ki ezen. Ahhoz, hogy ilyen oldalon belefuss életed párjába, ahhoz kitartás kell. Én egy éve vagyok fent ilyen oldalon, találkoztam pár sráccal és most találtam olyat, akivel el tudnék képzelni kapcsolatot, de még nem járunk, csak találkozgatunk. Szóval türelmest és kitartást!
2012. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!