Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez aztán a pofáraesés. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez aztán a pofáraesés. Tudom, hogy én szúrtam el. Vigasztaló tanácsok?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel nagyon jóban voltam, élveztem a társaságát. Néha megfordult a fejemben, hogy talán jó lenne vele összejönni, de nemrég lépett ki egy komoly kapcsolatból, és nem akartam csak "vigaszbarátnő" lenni. Meg nem is voltam biztos benne, hogy érdeklem. De továbbra is barátok maradtunk, most pedig összejött egy másik lánnyal.

Zavar, hogy más lánnyal van, zavar, hogy erre ilyen lassan jöttem rá...

Vagy azért kell ennyire, mert az kell, amit nem kaphatok meg?

Mit kellene tennem? Várjak vagy közbelépjek, amíg friss a kapcsolatuk? Vagy mit? Teljesen tanácstalan vagyok...


2011. dec. 18. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne lépj közbe.

Felejtsd el őt és kerüld el őt jó messziről.

És ne tartsd vele semmilyen formában a kapcsolatot.

2011. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nőknél nem ritka, hogy akkor kell ha épp nincs kéznél. szerintem azt tudod csinálni, hogy félreállsz a képből...
2011. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félreállni nem szeretnék, mert attól még nagyon jó barát, és a jövőben is fogunk találkozni. Csak ez így egy kicsit rossz...
2011. dec. 18. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz, h lehet épp a másik csaj a "vigaszbarátnő"? :)

Ha annyira jóban vagy vele, egy közösen töltött délután után elmondhatnád neki az érzelmeidet. Vagy vársz, míg ismét szabad lesz és akkor tárulkozol ki. Én szurkolok neked! :)


29/F

2011. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

ahhoz nem vagyok elég bátor, hogy minden kapaszkodó nélkül fejest ugorjak és bevalljam neki, kockáztatva ezzel egy még nagyobb pofáraesést, ráadásul ezzel a barátságunknak is vége lenne azt hiszem. Vagy legalábbis nem lenne ugyanolyan...

hát azt hiszem várok

2011. dec. 18. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig igazán Rátok férne már egy pofáraesés, nem is egy!


Mi Fiúk annyit kaptunk már Tőletek!


Egy életre elment minden önbizalmam. :/

2011. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!