Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire természetes érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire természetes érzés?

Figyelt kérdés

Januárban szakítottunk a barátommal, előtte 3 évig voltunk együtt, együtt is laktunk.

Most vagyok 24 éves, és nekem ő volt az első nagy szerelmem az életben, minden téren.


A szakítást követően hónapokig nem bírtam gondolni sem arra, hogy én valaha mással legyek. Most viszont kezd realizálódni magamban, hogy tovább kell lépnem. Új munkahelyre kerültem, most rengeteg új embert ismerek meg nap mint nap. Volt aki elhívott már randizni, de én csípőből hárítottam.

Most viszont van egy srác, aki végre megtetszett, és úgy látom én is neki. Viszont emiatt rögtön lelkiismeret-furdalásom van, kb úgy érzem magam, mintha megcsalnám a volt a barátomat. Nekem eddig csak ő volt, és a gondolat hogy más is legyen rögtön rossz érzést kelt bennem.

Még mindig szeretem őt, annak ellenére hogy tudom, nincs mire várnom vele kapcsolatban.


Normálisak az ismerkedés elején ezek az érzések? Vagy arra utal, hogy még nem vagyok kész új fiúkkal ismerkedni?



2012. máj. 1. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első szerelem soha nem múlik el,de mindig véget ér.

Lépj tovább lelkiismeret furdalás nélkül,neked is kijár,hogy újra boldog lehess.

2012. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés és engem is érdekelnek a válaszok, mert pont ilyen helyzetben vagyok.

Együtt voltam egy sráccal, aki mással járt, de én sajnos szerettem őt. Nem tartoztam neki magyarázattal, de amint megismertem mást, furdalt a lelkiismeret, mintha "megcsalnám", pedig köztünk ez a fogalom nem volt értelmezhető. Aztán én magam mondtam meg neki, hogy nem akarom folytatni vele, de azóta sem tudok ismerkedni, mert valójában még ő jár a fejemben.

A kérdésre válaszolva: próbáld kiverni a fejedből és igyekezz az új fiút közel engedni magadhoz. Bízz benne, hogy sikerülni fog! Amúgy valóban nem vagy még kész ismerkedni, de ha nem is próbálkozol, akkor még tovább fog húzódni a dolog. Szóval hajrá, sok sikert kívánok!

2012. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen cipőben járok, csak nálam az a szitu, hogy a csaj 3 évig volt kapcsolatban egy sráccal és 3 hete szakítottak, és én ugye ismerkedtem vele és múlthéten mondtam neki, hogy meg kellene próbálnunk, de a csaj mondta, hogy még nem áll készen. Nekem iszonyatosan rosszul esett, mert minden jel arra mutatott, hogy itt az ideje, hogy felhozzam neki ezt a témát. Most annyit csinálok, hogy beszélek vele napi szinten és reménykedek benne, hogy elfelejti az exét. Nagyon szeretném boldoggá tenni, de így nem fog menni, ha nem lép tovább... :(
2012. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Három hét még semmi.

Inkább örülj neki, hogy nem ugrál egyik kapcsolatból a másikba. Vagyis ha új kapcsolatba kezd, komolyan is gondolja.

Nyilván időbe telik amíg túllép az előző kapcsolatán, látod, nekem három hónap se volt elég.

De ez nem ellened szól. Én pl nagyon szeretnék ezzel a fiúval ismerkedni, de nem tudom megparancsolni magamnak, hogy mit érezzek, és mit ne.

Kell egy kis idő.

2012. máj. 3. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akard előre eldönteni, hogy készen vagy vagy sem. Csak azt csináld, ami jól esik. Ha randizni van kedved, randizz, ha nincs, akkor ne. Azért ha kicsit következetes vagy a másikkal az plusz pont.
2012. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!