Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti nálatok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nálatok tényleg 175cm magasságtól férfi a férfi? Van ez a határ, aki nem éri azt a magasságot esélytelen nálatok?

Figyelt kérdés
Itt nagyon sok lány írta azt, hogy nála 175cm-től férfi a férfi, attól alacsonyabb fiúknak esélyt sem ad, mert nem tud férfiként nézni rá, meg magasabb utódokat akar, ezért választ legalább 175cm magasat még egy 158cm magas lány is például, ahogy egyik válaszadó fogalmazott egy másik kérdésemnél.

2012. máj. 1. 22:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
33%
Na, akkor 2 centivel a minimum határ felett vagyok... Genetika, szeretlek! :Đ
2012. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
36%

Én 1.60 vagyok és kifejezetten NEM szeretem a magas pasikat. Zavar, ha nem érem fel őket. :D

Szóval nálam 1.60-tól max 1.80-ig jöhet, vagy inkább csak 1.75-ig. ;)

2012. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
57%
Igen elég sokan kategorizálnak magasság alapján.De gondolj bele,egy lány nem tud férfiként nézni egy 160 cm-es pasira,de ha én nő lennék akkor egy 180 cm-es 60 kg-os pasira sem tudnék férfiként nézni.Aki normálisan gondolkozik annak az összhatás a lényeg és hogy egymáshoz passzoljon a 2 illető.
2012. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%

165cm magas vagyok és olyan szép lányok utasítottak vissza pusztán a magasságom alapján, hogy nagyot néztem.


Rajongtak értem, de mivel neten nem láthatták mekkora vagyok így egész jól tudtam fűzni őket, amint megtudták, hogy ő má rmellettem nem hordhat magassarkút, egyből eltűnt az életemből.


Sajnos rengeteg ilyen lány van, mi alacsony fiúk kihalásra vagyunk ítélve. :(

2012. máj. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden lánynál 175 centitől kezdődik a férfi. Van akinél 180-tól v 190-től.
2012. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
53%

ma 01:11

Valóban az összhatás a lényeg, és pont emiatt nem szabad kijelenteni, hogy egy bizonyos magasság alatt a nő nem tud férfiként nézni a férfire. Ez a kijelentés ugyan gyakran megállja a helyét, de azért az alacsonyságot kizáró okként kezelni nem lehet. Nekem például nem lenne baj, ha a pasim 160 cm lenne, nagyon aranyosan néznénk ki együtt, és még így is neki kellene lehajolnia.

2012. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
68%

pénztárca vastagság függvénye náluk hogy ki a férfi és ki nem.


Lehetsz 158 cm is, ha van 50 milliód euróban, ez esetben dögleni fognak érted a nők.

2012. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

"egy 180 cm-es 60 kg-os pasira sem tudnék férfiként nézni."


Látszik, hogy ostoba pasi vagy.:)

Az a legjobb kombó számomra, amit elmondtál.

2012. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
29%
18-as:látszik hogy egy ostoba p*csa vagy,sok sikert ehhez a kombóhoz:D
2012. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
69%

Látom mindenki jó alacsony pontszámot kapott, aki válaszolt erre a kérdésre. Igazából nem értem, mi ez a sértődöttség. A magas lányok a magas fiúkat szeretik, az alacsonynak meg mindegy. Ez ilyen egyszerű. Van aki a nagymellű nőket szereti, van, aki a kis mellűeket. Akkor most ezen meg mi nők, sértődjünk meg? Volt egy ilyen sztorim:

Béla egy nagymellű ismerősöm pasija kijelentette nekem, hogy esélyem sem lenne nála, mert kicsi a mellem, és úgy érezné magát, mintha egy gyerekkel szexelne. Erre mondtam én, hogy nem tudtam, hogy a várólistáján vagyok, de akkor sürgősen húzzon ki onnan, mert a férfi nálam 175 cm-től kezdődik. Természetesen halálosan megsértődött, a nagymellű barátnőjével együtt...

2012. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!