Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti nálatok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nálatok tényleg 175cm magasságtól férfi a férfi? Van ez a határ, aki nem éri azt a magasságot esélytelen nálatok?

Figyelt kérdés
Itt nagyon sok lány írta azt, hogy nála 175cm-től férfi a férfi, attól alacsonyabb fiúknak esélyt sem ad, mert nem tud férfiként nézni rá, meg magasabb utódokat akar, ezért választ legalább 175cm magasat még egy 158cm magas lány is például, ahogy egyik válaszadó fogalmazott egy másik kérdésemnél.

2012. máj. 1. 22:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
férfi átlagmagasság 176 cm
2012. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
26%
ez az átlagmagasság azért ilyen alacsony mert mint tudjuk egyre kevesebb a fiatal így a sok öreg érthetően lehúzza az átlagot.A mai single férfiak átlagmagassága véleményem szerint inkább 180 körül lehet.Tudom mert én is fiatal vagyok és kevés 175 alatti ismerősöm van. Egyszó mint száz 180cm az átlag.
2012. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
27%
Nem nem adnak esélyt az alacsonyaknak. amelyik azt írta, hogy csak a magas nők akarnak maguknak magas pasit, hát az totál nincs képben a témával. Az alacsony nők nagy része sem akar 176 cm alatti férfit magának. Sajnos én is alacsony vagyok a magam 172 cm-el és számos rossz élményem volt emiatt. Hát ez van ezt kell szeretni. Érdekes 2010-ben Svédországban voltam Erasmuson és sajnos csak beszéltem ottani NŐKKEL :), és nekik nem gond az ha a pasi alacsony (170-175cm) ,ez érdekes mert ott kb velem egymagas vagy sokkal magasabb nőket láttam. hát igen ott Nők élnek, nem úgy mint itt.
2012. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
én 12 évesen elértem a 175 cm-t
2012. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

Én sem nagyon értem ezt a lepontozást. Miért kell megsértődni, ha valaki csak a véleményét írta le?


Egyre szánalmasabb ez az oldal... Senki nem tudja elviselni a kritikát,de más szemében még a szálkát is meglátják.

2012. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Én 176 centi L vagyok, nálam a pasik 180tól kezdődnek, a jó pasik meg 190től :S sajnos eléggé be vagyok határolva
2012. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
95%
Nálam a nők 150 cm-től kezdődnek és 170 cm-ig tartanak, ez van.
2012. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, mindjárt jönnek a felháborodott nők, h milyen felszínes köcsög vagy :) Ugyanis magasság alapján válogatni csak nekik szabad, ha nem tudtad volna :)
2012. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

05-02 01:30

165cm? Tökéletes :) Végre nem egy óriás! 156cm vagyok és zavar, hogy alacsony vagyok (a húgaim is magasabbak nálam). Viszont csak ilyen "óriások" vannak manapság. Vagyis kevesebb az alacsonyabb srác. Nekem pedig eléggé jön a "törpe vagyok" érzés emiatt. Részben a magasságom miatt néznek max 16. évesnek.


Szóval alacsony fiúk van esélyetek bőven, mert sok alacsony társammal együtt jobban díjazzuk azokat, akik nem 175cm+ magasak.


19/L

2012. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
79%
utolsó. Már ne haragudj, de ez totál nem igaz. Az alacsony nők nagy rész magas srácot akar, és levegőnek nézi az alacsonyabbakat, esélyt sem ad nekik. Te csak egy kivétel vagy, a túlnyomó többségnek nem ez a véleménye sajnos. üdv 25/F/172 cm
2012. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!