Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy járjon velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy járjon velem egy Jehova tanuja lány? Jah és én is vallásos vagyok ugyan az.

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket hogy őszinte választ adjatok előre is köszönöm. Lehet Privátba is írni .
2012. máj. 4. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk udvarolj neki. Vagy nem értem miért fontos a vallása.
2012. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. légy önmagad.
2012. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi :D Tényleg hasznos meg minden de szégyelek töle mit tegyek ?
2012. máj. 4. 16:37
 4/16 anonim ***** válasza:
A Jehova a Jehovával simán összejön,beszélgess vele a vallásotokról..az mindig hatásos nálatok..szerintem!
2012. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
beszélgess a valásról vele másról úgysemt tucc te kis mandulás töpörtyű
2012. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
22%
Arra gondoltam, mondd meg neki, hogy te vagy Mózes. Attól majd jól megijed, felhívja a szüleit, hogy terrorizálod. A jehova tanúi lányoknak erős a képzelőerejük. Namármost miután felhívta őket, te szerezz egy marék homokot, tedd be a zsebedbe, és menj ki a nyugati térre az óra alá. Van kedvenc zsoltárod? Tudod mi az a zsoltár? Na azt kezdd el mormogni, de úgy, hogy mások ne hallják, csak úgy magadban. Fordulj meg saját tengejed körül háromazor, miözben a homokot kiszórod magad elé. Mikor elfogy a homok, feküdj hasra és forogj öcsém, forogj!!! Aztán majd írj, hogy vacap ;)
2012. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves vagy? Nem fog veled csak úgy járni! Náluk szigorú az erre vonatkozó szabály, udvarolni csakis házassági szándékkal lehet, egy ideig szülői felügyelettel. Házasság előtt úgysem lehet köztetek semmi, de ha fontosnak tartanád a vallásod és annak megfelelően akarsz cselekedni, olvass utána vagy kérdezd a szüleidet vagy valaki más felnőttet akik körülötted vannak ugyanabból a vallásból.


A válaszom tájékoztató jellegű úgyhogy ne pontozzatok le azért, mert leírtam az igazságot!!

2012. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de a homokos szöveg egy kicsitsem volt jó szval . Egy bunkó vagy ! A többieknek köszi Jah és 17 vagyok :) És ö 15
2012. máj. 4. 21:11
 9/16 Sziklaaa ***** válasza:
11%

Na akkor, először is szeva. .D

Másodszor pedig...odalépsz hozzá, majd azt mondod, hogy:

-Shalom :D

-Isteni sugallat vezetett hozzád

-Álmomban megjelent Jézus, és kérte, hogy tegyelek magamévá.

-Ha nem sikerülne mindkettőnk elkárhoztat.

-jól gondold meg, van nálam gumi!.. :D:D

2012. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Vannak hülyék sajnos .
2012. máj. 5. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!