Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben szép, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben szép, de nem ribanc, hanem kedves, értelmes lányok hol vannak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szemüveges, sem szeplős, sem túlsúlyos, sem kórosan sovány, sem alacsony. És még elnézést sem kérek, ha levegőt veszek. Igazából elég sok csajnak bejövök, sokan akartak már "rám mászni", de én barátnőt szeretnék, nem valami ribancot. És az a baj, hogy elég válogatós vagyok, mert elvárom, hogy okos legyen (én évfolyamelső lettem az egyetemen, ez nyilván túlzás, de azért legyen esze), aranyos, kedves, stb. Igazából sok ilyen lány van. De emellett elvárom azt is, hogy külsőre is átlagon felüli legyen. Na ilyen is nagyon sok van. Csak a kettő együtt, na az nincs...
2012. máj. 5. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem itt fogsz találni
2012. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon hasznos volt...
2012. máj. 5. 00:48
 3/17 anonim válasza:
100%

Ezt az egészet ott rontottad el, hogy még a sorok között sem szerepel az, hogy elfogadnád a csajt úgy, ahogy van, és ha odáig vagy érte, akkor mindegy mit csinál, önmagáért szeretnéd.


De hogy válaszoljak is: tudod, a nők természetüktől fogva lehetségesnek tartják a lehetetlent, de erre még én is azt mondom, hogy az okos-bombanő párosítás felettébb szürreális kép.

Nem mondom, hogy add lentebb a mércét, hisz én is hasonló problémával küzdök (csak ugye pasi téren:), és tudom milyen bosszantó. De talán ha kicsit nyitottabbá válsz "normális típusú" nők felé is, ki tudja...lehet ilyen lesz a jövendőbeli párod.

azért sok sikert!:)

18/L

2012. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"de erre még én is azt mondom, hogy az okos-bombanő párosítás felettébb szürreális kép. "


Nekem nem kell bombanő, csak legyen szebb az átlagnál. Az meg hogy okos legyen, hát nem egy nagy elvárás szerintem...


Amúgy 20/F

2012. máj. 5. 00:56
 5/17 anonim ***** válasza:
milyen szakos vagy?
2012. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Az, hogy okos legyen, tényleg nem nagy elvárás, de a mai társadalom értékrendjét tekintve ezt erősen megkérdőjelezném (sajnos!).


A szépség pedig relatív...bár ez szerintem inkább klisé, mint törvényszerű fogalom. (de ez a része úgyis a Te ízléseden múlik).


3-as voltam

2012. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És még engem hurrogtak le, hogy vegyek lejjebb az igényeimből. -.-
2012. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 most ezek komolyan olyan nagy igények szerinted?
2012. máj. 5. 01:22
 9/17 anonim válasza:
könyvtár,fitness terem
2012. máj. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ilyen, és közülük is mindnek van már egy jóképű pasija.
2012. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!