Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben szép, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben szép, de nem ribanc, hanem kedves, értelmes lányok hol vannak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szemüveges, sem szeplős, sem túlsúlyos, sem kórosan sovány, sem alacsony. És még elnézést sem kérek, ha levegőt veszek. Igazából elég sok csajnak bejövök, sokan akartak már "rám mászni", de én barátnőt szeretnék, nem valami ribancot. És az a baj, hogy elég válogatós vagyok, mert elvárom, hogy okos legyen (én évfolyamelső lettem az egyetemen, ez nyilván túlzás, de azért legyen esze), aranyos, kedves, stb. Igazából sok ilyen lány van. De emellett elvárom azt is, hogy külsőre is átlagon felüli legyen. Na ilyen is nagyon sok van. Csak a kettő együtt, na az nincs...
2012. máj. 5. 00:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
20
2012. máj. 5. 16:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor hozzám túl fiatal vagy sajnos.25/N
2012. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lassan egyéve tanulok Debrecenben, de eddigi tapasztalataim alapján az ilyen lányoknak szinte mindig akad pasijuk, ha meg szakítanak valakivel, ott a következő bunkó arc. Persze vannak kivételek, de amit látok, eléggé elszomorít, az intelligens lányok hogy a tőlük szürkeállományban lejjebb lévőkhez vonzódnak... Konkrétan én is írhattam volna a kérdést, egyébként.


Kedves néhány válaszoló! Nem értem, miért nagy igény az, ha azt szeretnénk, hogy a leendő párunk intelligens legyen?


Mondjuk kedves kérdező, arról tényleg ne álmodozz, hogy a két tulajdonságot egy nőben találod majd meg...

2012. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Csillagként ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj az igényeiddel. Mindenki -beleértve én is- azt szeretném ha olyan társat találhatnék magamnak aki kívülről és belülről is szép.


Azonban senki se tökéletes a mérleg mindig elbillen vagy "okos, kedves stb." vagy "átlagon felüli" külsővel rendelkezik felé. Azok a lányok akik mégis "tökéletesek" ahogy az előttem lévők is írták nagyon hamar elkelnek.


Remélem megtalálod a számodra tökéletes lányt... de ne feledd a külső szépség elmúlik, az igazi szépség belülről fakad.

2012. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Színház, könyvtár, állatkert és ha jól tudom ott van egy színvonalas strand, esetleg templom. És hol nézelődtél eddig a diszkóba? Fel lehet szedni azokat is akiket keresel. A f*szom beléjük! Nem kell azokkal túl udvariasnak lenni elég ha érthetően beszélsz és tudod mit akarsz. De te vezesd őket. Mert ha ők akkor véged van.
2012. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nekem még most sincsen és még nem is volt

Szerintem normális lány vagyok csak én nem merek "fiuzni" 16/l

2015. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!