Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknek szól a kérdés. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdés. Mit tennél? Neked is tetszene ez a szitu?

Figyelt kérdés

35-40 közötti csinos dekoratív és szexi nő vagy, élvezed az életet, van pénzed és okos vagy.

A fiatal srácok, komolyabb férfiak és még az idősebbek is állandóan és mindenhol leszólítanak, keresik a kapcsolatot, ami persze jól esik, de eddig mindig visszautasítottad a meghívásokat.

Csak annyit kell tenned, hogy felhívod azt, aki tetszik és megkapod amit épp szeretnél.

Kihasználnád ezt a helyzetet, mondjuk ha egyedülálló vagy, vagy esetleg van párkapcsolatod, de már ellaposodott, nem működik stb?


2012. máj. 6. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem használnám ki, főleg akkor nem, ha van párkapcsolatom.

Ha pedig nincs, akkor tennék érte, hogy legyen és ne ,,szórakozásnak" tekintsem a férfiakat.

2012. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem használnám ki. Főleg hogy ne én legyek a legfőbb szórakozása a fiúknak.

Nekem ez nem okozna elvezetett. Én fiatalon sem voltam az a virágról virágra alkat... ahhoz hogy valakivel ilyen intim viszonyt kialakítsak több kell. Nekem nem menne.

2012. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig én sem használtam ki, de valahogy mintha "virágkoromat" élném és egyre inkább tetszik az, hogy ennyire tetszem, és ha már így van, miért ne érezném jól magam? Nem feltétlenül csak szexre gondolok, hanem vacsora, hajókázás, séta, színház, utazás ilyesmi.
2012. máj. 6. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kihasználnám, ha nem lenne párkapcsolatom. Ha ellaposodott, kilépnék belőle. De olyannal nem feküdnék le, aki nem tetszik nagyon.
2012. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedülálló vagyok,igen élnék a lehetőséggel.Fiatalabbakkal nem kezdenék,sosem vonzottak.
2012. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem használnám ki, ehelyett élvezhetném az elérhetetlenségemet, a férfiak meg hadd epedjenek utánad. Mellesleg szerintem csak a pénzedre vagy az alapvető vonzó külső tulajdonságaidra utaznak,de nem biztos, hogy téged MAGADAT is érdekesnek találnak. Ne is foglalkozz ilyenekkel, inkább azokkal, akik teljesen kiszorulnak a körből, mert azok talán tényleg szeretnek.
2012. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül csak magammal.
2012. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes hozzászóló véleményét!
2012. máj. 8. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!