Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a bunkó pasi kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a bunkó pasi kell a nőknek a normális helyett?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a lányoknak nem kellenek a normális pasik akik tényleg szeretnék őket, de velük szóba sem állnak csak azokkal a pasikkal akik átverik és meg csalják.
2012. máj. 2. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
f@sz tudja
2012. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ez sajnos az élet nagy hülyesége..ezzel sajnos én is igy vagyok. a világ legtündéribb és legkedvesebb fiúja szerelmes belém, de én csak barátilag tudok rá tekinteni..pedig sokat adnék érte, ha nem így lenne! nem tudom mért van. talán az kell, amiért lehet küzdeni, keressük a kihívást. hülyén van, az biztos!
2012. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nyomorékok vagytok:D (bunkó pasi)
2012. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

jaj ezek a teljesen értelmetlen, és minden rációt nélkülöző kérdések...


jelenleg is egy olyan pasi tetszik, aki nagyon is rendes. kedves, előzékeny, csodálatos mosolya van, értelmesen csillogó szemei és vonzó bizony. akkor most hol a hiba? keressek egy bunkót, csak hogy igazoljalak? a bunkó pasikat általában kinevetem. el is veszi a kedvüket attól, h szívják a vérem...

2012. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert a bunkónak tele a zsebe.
2012. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert lazábban fogják fel az életet, határozottak, elégedettek magukkal, vagyis inkább egoisták, ez imponálóbb :D Amúgy meg ez nem számít szerintem, a lényeg hogy jól nézz ki, ha jóképű vagy nyert ügyed van.
2012. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.. én sem szeretem ha bunkóznak velem sőt mérges is leszek az illetőre.:D én szeretem a kedves srácokat ^^
2012. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
feromon
2012. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mert a bunkók meg is dugják őket míg a kedves és aranyos srácok túlságosan gyávák hozzá
2012. máj. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Olyan lányt keress,aki a normális pasikra vár...rengeteg ilyen van,hidd el.
2012. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!