Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok: élből elutasítás? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: élből elutasítás? .

Figyelt kérdés
Adott az ismerkedő férfi, aki számotokra teljesen ismeretlen, és külsőben teljesen átlagos benyomással bír (hogy könnyebb legyen a kérdésre koncentrálni). Melyek azok a megnyilvánulások, szokások, személyiségjegyek, stb. ami bennetek élből elutasítást vált ki?... tehát olyan dolog, aminek léte/nemléte/felderíthetetlensége miatt gátat szabtok a továbblépésnek?...

2012. máj. 10. 03:37
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nálam az első pár mondatnál eldől, hogy lesz-e ebből valami. Amit mond, ahogy mondja, a beszédstílusa. Ha humort is csempész bele, az nálam piros pont :)Legyen eredeti és laza. Ha egymásra hangolódunk rögtön, azért az elég jó jel. Aki nyökög, nem tud kiejteni egy értelmes szót sem,vagy jön valami ezeréves sablondumával, az nálam esélytelen! 22/L
2012. máj. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. aki sablonból dumál

2. flegma.

3. bunkó

4. egoista

5. ha folyton az anyjáról exéről beszél

6. ha illetlen dolgokról beszél

7. ha nincs tisztelet mások felé

8. ha kesereg a sorsán (nekem ebből az jön le, hogy nem képes irányítani a saját sorsát és elveszett ember... szóval ilyen, jaj én nem vagyok a lányok kedvence duma nem hat meg)

2012. máj. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kukkra ugrom, ha szexista megjegyzéseket tesz. Nem vagyok tárgy ugyanis, ha valakiben annyi tartás nincs, hogy legalább csak gondolatban akarjon megd.gni, akkor annak viszlát.
2012. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Ha netes oldalon próbálna ismerkedni, és rossz a helyesírása. Ha fél órán belül tudni, akarja, hogy akarok-e családot, gyereket, ha megkérdezi mennyit keresek.

Ha kitárgyalja a sexuális életét az exével.

Ha olyan dolgokkal dicsekszik, amiről egy ovis is tudja, hogy valótlan (Pl: egy este 12 menet stb...).

Ha sexkamerázni akar.

Vagy ha idétlen a humora, vagy ha nem képes magát kifejezni.

Élőben:

-tájszólás

-erőszakos

-helytelen beszéd, Pl: hadarás, beszédhiba stb..

-becézett szavak Pl szercsi, lávcsi, átkülcsizzem, dumcsizni, uncsizok, lelkiismeretfurim van stb...

-de a legkeményebb "nincs kedves beszizni, majd ismizni?"

-szájszag

-testszag

-koszos ruházat

-kölcsönautó, amivel menőzni akar

-sexuálisan akar közeledni, pedig nem is kapott rá jelet

-direkt felhívatja magát, hogy ő milyen fontos üzletember

-modortalan

-és nem nevetni!!! sajnos ez nagyon komoly kiderül hogy valami fertőző betegségben szenved.

-ha utalásokat tesz arra, hogy promiszkuitásban élt

-vagy ha a vallását rá akarja erőszakolni a másikra

.... röviden ennyi, pillanatnyilag nem jut több az eszembe, de majd holnapra utána nézek:)

2012. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van egy roland nevű ismerősöm, az fogalmaz ilyen kérdéseket..
2012. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!