Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozos hely, szövegek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozos hely, szövegek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mondjatok nekem jó csajozós helyeket és szövegeket. Miket mondjak a csajnak? Mitől tartanak jófejnek? Mivel lehet egy csajt meghóditani? Honnan tudom, hogy annak a csajnak bejövök-e vagy sem? Valami mozdulat, gesztus.../Misikoci vagyok, és itt hol lehet ismerkedni jó csajokkal? (nem könnyű vérű csajokra gondolok feltétlenül)/
2009. jún. 25. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el nem érdemes betanult szöveggel mehódítani a csajokat.Ne színészkedj, add magad.
2009. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ok. De egy tök idegenhez hogy mennyek oda, vagy mit csináljak, mit kérdezzek Tőlle...? Vagy ha nem jövök be neki, azt honna tudom, mit csinál?
2009. jún. 25. 15:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem igazán van önbizalmam ami tudom a legnagyobb baj, de nem tudok mit csinálni. Különben mielött vki azt hiszi, hogy 12 éves vagyok, elárulom f/28 :-)
2009. jún. 25. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

nem a te korosztályod vagyok de elég sok idősebb bnőm is van és a csajozós szövegeken mi msn-en szoktunk röhögni!

tehát csomó oldal van ahol ilyenek vannak ha nincs téma elkezdjük ezeket másolgatni és röhögni!

ha pasi mondja akkor természetesen nem röhögünk a képébe de első vélemény h nagyon gáz!!

legyél természetes!!

ismerkedni nem szórakozóhelyen akarj vagy legalábbis ne ilyen 16+os helyeken

mert én csaj létemre a hányinger kerülget attól ahogy egy két csaj buliba felöltözik és játssza a ribancot!

tehát azt h hol azt majd más ad tanácsot de h mit mondj:

ami minden korosztálynak bejön:

-ne legyél bunkó!

-se felszines! (lehetőleg az arcát nézd ne a mellétXD)-.-

-add önmagad

-viselkedj úgy mintha az egyik barátoddal beszélnél(lány )

-mielőtt odamész egy lányhoz szemezzetek ha látod rajta h keresi a tekintetedet akkor menj oda hozzá:)

szia gyakran jársz ide .....

ha bejössz neki úgy is vinni fogja tovább a témát:D

ennyi:D

15/L ( ne azt nézd h 15 vok hanem h ez az amit ált kortól függetlenül minden csaj így gondol)legalábbis a legtöbb

2009. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szemezésnél elég sokminden elválik... Hol lehet jól csajozni? Háát beülős pub, strand, állatkert, bevásárló központ, cba/ segítesz levenni a babkonzervet/ :)) Kutyasétáltatás /megéri olyan kutyát venni ami kicsi marad, hátha azt hiszik még kölyök/, babakocsival..
2009. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tecik egy csaj nyugodtan szolisd meg de semmiféleképpen ne sablonos szöveggel :)

pl: Hu de szép szemed van... Huh de szép a hajad...

Ink valami frappáns és viccessel.

Ha csaj elmosolyogja magát szerintem az már jó, de ne bókolj mert azt már szokványos megszokták h mindenki csak bókol.

pl: Ha az utcán jön szembe egy csaj és pl kajafoltos a ruhája, nyugodtan mond neki Hé leetted magad:) de ne gúnyosan hanem mosolyogva mintha segíteni akarnál. Ha jó fej a csaj akk nem küld el a ... hanem mosolyog egyet és megköszöni, aztán dumálgatsz vele és akk msn vagy ilyesmi :)

F/18

2009. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Várom még a további válaszokat. köszi
2009. jún. 28. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:

A társkeresők alacsony hatásfoka miatt én is az "utcára kényszerültem", mint te, de már mióta :P

"Csodafegyvereim" még nem igazán vannak. Többféle szitu létezik, pl. mikor sose lát többet a lány, így következmény nincs (előjöhet a punk éned), és mikor a környéken lakik, stb. Mutatkozz be, mondd el, merre laksz. Telefonszámot, email-címet jobb kapni, mint adni, ezért add meg a tiédet. Ha nincs idő, cetlin, de inkább diktáld, ne úgy nézzen ki, mint egy szóróanyag. De azért minél több marhaságot is ráírhatsz, természetesen úgy tűnjön, mintha spontán ötletek lennének. :) Na jó, ilyet még nem csináltam, de egyszer már teljesen megjött az elhatározás, hogy adok a lánynak egy könyvjelzőt a könyvébe :P Csak leszállt a metróról, mielőtt megírtam a cetlit. Lehet, hogy ez suttyónak hangzik, de hát a semminél jobb.


Csakis koncertre jutnak eszembe jó módszerek, pl. valakit csak úgy ártatlanul megpuszilni arcon, aki azért nem most lát először!, és nem nyálasan, az teljesen nem letámadó és nem lehet felháborodni rajta. És azzal mindent kifejeztél.

24/F

2011. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beléd estem mint vak ló a gödörbe,

könnyemet hullajtom moslékos vödörbe.

Imádlak mint bagoly a bogarat,

ha mással látlak kirúgom a fogadat!

2013. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!