Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen csajozos szövegek vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajozos szövegek vannak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
jó a segged, kő kóla? Bocs nem tudok csajozós szövegeket, mivel azokat csak parasztok szoktak mondai. Egy csajnak nem az kell, hogy sablon szövegeket mondjanak nekik
2009. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bocs ha huje a kerdes:D de mondjátok el nkm,hogy ti milyen csajozos dumákat használtok ha megismerkedtek egy lányal aki elsöre megtetszik nektek
2009. szept. 15. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a csajozós szövegekkel az a gond, hogy nem elég "betanulni" őket, arra is figyelned kell, hogy jól add elő. Szóval mondhatsz egy csajnak akármilyen csábító szöveget, ha össze vissza motyogsz közben, vagy elbénázol vmit akkor egyből ugrott az egész... ismerek egy fiút, aki a suli egyik legnépszerűbb figurája, ő olyan nagy arc, hogy az már fáj:D ezalatt azt értem, hogy a leggagyibb poént is úgy elő tudja adni, hogy halálra röhögöd magad rajta:D szóval ehhez kell egy bizonyos személyiség is:P

bocs hogy kicsit túlbonyolítottam:D 18/L

2009. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen szövegek lényege, hogy beindítsák a beszélgetést.. Akár egy egyszerű kérdés is lehet, pl.: szia. köz vélemény kutatást végzek szép nők körében. A kérdésem a következő: Neked tetszenek a vasalt hajú pasik? (itt bármilyen kérdést feltehetsz...) és ennyi. utána meg elkezded kicsit dicsérni a ruháját haját, és beszélgetni kezdesz vele. ennyi..
2009. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem például ezt mondták:

"szia cica van gazdád?"

szerintem szánalmas ilyen szöveggel nyomulni.:D

2009. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez még annyit fűznék hozzá hogy nem csak előadásmódtól de helyzettől is függ. Egy szórakozóhelyen a "gyakran jársz ide?" olyan ősrégi hogy szakálla van, de ugyanez a liftben már viccesebb. (a humor meg még sohasem ártott)
2009. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bejössz neki, akkor mindeggy, hogy szólítod le - kivéve ha valami trágársággal, mert akkor elásod magadat a szemében.

A csajozós dumák nekem se jönnek be. Az tetszik, mikor a helyzettől függően szólít le. Engem pár napja úgy szólítottak le, hogy mögöttem ült a buszon egy srác, egy haverjával, én meg egyedül előttük, és egyszercsak előre szól nekem az egyik srác, hogy "szia. nem te vagy xy?""szia.de,én vagyok.""én meg xy.hova jársz suliba?"...és innentől már ment a beszélgetés magától.:)

2009. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mind jokat és szépeket mondtatok és meg is köszönöm,de...akarok még hallani tapasztalatokat,Milyen bokokat tudtok?Kimely az ilyen sleg dumatol hogy "jo a segged ko kola...."
2009. szept. 15. 22:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudom eleinte nehéz elhinni, de tényleg mindegy mit mondasz.

Csak a kiálláson és az energiaszinteden múlik a siker.

Ha az jó akkor kérdezheted azt is, hogy: Szerinted Mickey egér szexi?

2009. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szép vagy Gizi!

válasz: Nem vagyok Gizi!

De szép sem!


vagy ráordítassz hogy: DEJÓÓÓÓÓVAAAAGY

2009. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!