Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik. Együtt járunk edzésre, de még nem beszéltünk, mert csak most kezdtem. Jövőre egy suliba fogunk járni. Szerintem összeillenénk, de nem tudom, hogyan közeledjek. Vagy várjam meg, amíg ő kezdeményez? Hogy kerüljek hozzá közelebb?
2012. máj. 12. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia. szerintem próbálj meg rá mosolyogni..mutatni felé, vmilyen érdeklődést, de nem rajongást.!! ez ált bejön.;D

L/15

2012. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 guido ***** válasza:
Sportolók buták mint a nagy alföld. Max visszamosolyog majd rád és nem tudja miért. Mond el neki mit érzel és akkor megtudod mi a helyzet. Lehet van valami csaja egy barlang mélyén
2012. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én semiképp sem javaslom hogy egyből azzal állj elé oda hogy nagyon tetszik neked, pedig elég sokan szokták ezt javasolni. De gondolj bele, odaáll valaki eléd akit szinte csak látásból ismersz és közli veled hogy tetszik neked. Nem hiszem hogy tudnál rá mit reagálni, csak annyit hogy ismerjétek meg egymást...de valahogy az elejétől fogva nyílt lapokkal játszani szerintem elhamarkodott..

Szóval először csak legyetek haverok, például kezdetnek ha egy suliba fogotok járni edzésen odamehetsz hozzá megkérdezni melyik osztályba megy, lesz-e osztálytalálkozójuk, esetleg gólyatáborba megy-e. :)

2012. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!