Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, bele merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, bele merjek kezdeni? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

3 éve megismertem egy srácot, randiztunk 2x, de akkor azt mondta, hogy ő mégsem akar kapcsolatot. Később még összefutottunk párszor, mellette rendszeresen beszéltünk msn-en, de ugyanez volt a véleménye.

Most ő 20 éves, én 17. Pár napja feljött kissé ittasan msn-re és megkért, hogy menjek el hozzájuk a faluba, mert beszélni szeretne velem kettőnkről, de sajnos nem tudtam lemenni és igazából tartottam is tőle. Aznap este felhívott telefonon (már józanabb állapotban), hogy hogy sajnálja, hogy nem találkoztunk és hogy tudja, milyen hülye volt régen, de már megbánta és szeretné ezt velem a napokban megbeszélni. De én csak húzom az időt és nem merek vele találkozni, félek, hogy megint az lesz, mint régen. Mindig is nagyon tetszett ez a fiú, helyes, értelmes, aranyos, de attól tartok, hogy ez csak egy fellángolás részéről, ami el fog múlni. Szombaton lehet ő is ottlesz buliban, ott elkerülhetetlen a találkozás és talán akkor megbeszélhetem vele. Szerintetek érdemes lenne belevágnom? Elmondjam neki, hogy félek az egésztől? Nem akarok mégegyszer csalódni benne. :( Mit tegyek?


2009. jún. 25. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
mondd el neki őszintén mit gondolsz. h félsz ettől az egésztől,meg h megint ott hagy. ne éld bele magad de hagyd magad úszni az árral
2009. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogyhogy haggyam magam úszni az árral? hogyha járni szeretne velem, összejöjjek vele? nagyon kedvelem, de a bizalmam nem teljes...
2009. jún. 26. 00:04
 3/6 anonim válasza:
Engem ha egy pasi ennyi időn keresztül hülyítene, azt már nem venném komolyan. Gondolj bele... most megint előtűnik és hirtelen akar valamit, te meg rögtön ugrasz?:S szóval szerintem ez így kicsit erős... de ha neked esetleg nagyon bejön, akkor játszd ki!!:) ne hagyd, hogy megint megbántson, ne fedd fel a kártyáid, húzd az agyát, hogy teperjen. Ne tudja, hogy te mit szeretnél, hidd el, így ha lesz is valami köztetek jobban megfog becsülni. Hajrá:)
2009. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de az a 3 év úgy telt el közben, hogy nekem is volt több kapcsolatom és neki is, soha nem randiztunk újból, max barátilag összefutottunk, szóval nem azóta tart a dolog. ma beszéltem vele pár percre és azt mondta, hogy még mindig szeretné velem megbeszélni, de őszinte lesz, aznap felhívott más csajt is és szerelmet vallott nekik, de egyedül az volt őszinte, amit nekem mondott. szerintem csak hülyít... vagy lehet igazat mond? egyre jobban tartok ettől
2009. jún. 26. 21:06
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és az előzőhöz még annyit, hogy részegen vallott szerelmet más csajoknak, a pia hatása...
2009. jún. 26. 21:07
 6/6 anonim válasza:

érdekes...:S jah a pia hatása.. igazából tudni kéne h nem részegen h gondolja és megbeszélni... de ez igy elég szar:S


(előző kommentes vagyok)

2009. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!