Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg reménytelen a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, nincsenek barátaim, sose volt még barátnőm. Mikor elkezdtem az egyetemet azt hittem, hogy ez majd megváltozik, hogy hasonló gondolkodású és érdeklődésű emberek között majd tudok barátokat szerezni, illetve talán egy barátnőt is.


Közép suliban és technikumban se volt lány osztálytársam és még az iskolában is eléggé reménytelen volt a fiú-lány arány (kb. 5x annyi fiú volt, mint lány) így annyira nem is meglepő hogy nem tudtam becsajozni.


De az a helyzet hogy barátokat se tudok szerezni, pedig kedves, segítőkész vagyok, nem vagyok köcsög vagy bunkó.

Akiket az előző sulikban barátaimnak tartottam azután, hogy nem voltunk osztálytársak vissza se köszöntek ha találkoztunk az utcán. És amit nem gondoltam volna, hogy ez ennél még lehet rosszabb.


Az egyetemen azt vettem észre hogy az emberek nem akarnak barátkozni, vagy egyáltalán jóban lenni másokkal. Azt hogy az előadásokon nem akarnak haverkodni meg dumálni megértem, elvégre ott van több száz ember.De a gyakorlatokon ahol csak 20-30 ember van, vagy fél órával a gyak. előtt mikor csak 3-4en vagyunk ott akkor se akar senki beszélni a másikkal. Csak olyanok beszélnek egymással akik korábbról már ismerik egymást.


Először annyiban hagytam hogy biztos csak nehezen indul, meg majd megváltozik, hát nem... Na de kár ezen aggódni gondoltam eddig se voltak barátaim, mint ahogy utólag rájöttem, majd megleszek valahogy, meg itt már vannak csajok és majdcsak lesz valahogy. És hát itt már előjön a probléma hogy nem nagyon van tapasztalatom csajozás területén, úgy minimum 5 évvel a kortársaim mögött járok, ekkorra már mindenkinek volt több barátnője meg minden, én meg most jutottam el addig hogy most már van esélyem hogy beszéljek egy lánnyal.


De mégis hogy menjek oda bárkihez is? Vagy mit mondjak?


Úgy értem beszéltem már lányokkal, de akkor mindég volt valaki közös ismerős vagy hasonló aki szintén ott volt és részt vett a beszélgetésben, de csak úgy odamenni egy vadidegen lányhoz, tuti elküld a fenébe...


Kézenfekvő volna hogy járjak el egyetemi bulikba, majd ott lehet ismerkedni, de igen ám, 50km-ről vagyok bejárós, mégis hova mennék buli után kijózanodni? vagy egyáltalán miért akarnák elmenni egy olyan helyre "bulizni" ahol az égvilágon senkit nem ismerek? sőt de még csak bulizni se voltam életemben...


Így hát se barátok se semmi, eléggé depressziós vagyok, vagyis voltam mikor még középsulis voltam, ez azóta annyival rosszabb hogy erre már egy külön fogalmat kellene kitalálni. Hiába gondolkozok hogyan hozhatom rendbe ezt az eléggé elrontott helyzetet nem nagyon látok kiutat, és még csak olyan sincs akivel ezt megbeszélhetném. Édesapám meghalt, anyám meg csak annyit mond hogy tanulj inkább ne ilyen hülyeségeken járjon az agyam...


Végképp nem tudom mit csinálhatnék, nem akarok öngyilkos lenni, mert nem meghalni akarok hanem azt hogy jobb legyen, és avval hogy meghalok nem lesz jobb de eléggé el vagyok keseredve hogy biztos velem van a baj, és nem tudok rájönni hogy pontosan miért utál meg mindenki, hogy min kellene pontosan változtatnom hogy normális életem legyen...


2012. márc. 20. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
na amit épp elolvastam belőle. buli után a haverokhoz is elmehetsz, a csajok pedig futószalagon jönnek az egyetemi bulikban. ne ess kétségbe
2012. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Bocs ,de ezt most tuti nem olvasom végig.
2012. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A magadhoz hasonlóknál próbálkozz, nem te vagy az egyetlen visszahúzódó ember a világegyetemben, a hasonlók pedig jól megtalálják a közös hangot egymással.
2012. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj neten ismerkedni, majd beszéljetek meg találkozót, ilyesmi.
2012. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Na most hogy végig olvastam ezt a hosszú magyarázatodat, találtam több olyan dolgot is amit én kb majdnem ugyanígy érzek, annyi különbséggel, hogy én lányként tapasztalom.

Nekem azt javasolták, hogy a megoldás egy pasi lenne, akkor neked meg azt mondanák, hogy egy csaj. És valószínűleg igazuk is van...

2012. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

csefy grat neked, most írta hogy nincsenek barátai.

ha küldesz privátba egy képet megmondom hogy a kinézeteddel van-e a baj^^ ha meg nem akkor segítek:)

2012. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hűha elégé cinkes helyzetben vagy. Na de egy szónak is 100 a vége, neked egy fikarcnyi kis önbizalmad sincs de ez még csak a kisebb gond. Az van hogy te magadat sem fogadtad el még ugyan is itt keresed a választ. Na de mindegy is azért van az oldal hogy ezt meg tedd. Na szóval neked az kell hogy valahonnan meríts erőt ,,talpra,, állni. De ehhez kellene valami indítás, biztos van amiben jó vagy, amivel tudsz magadnak esélyt adni. És egyébként nem feltétlenül kellene pont a suliból becsajozni*. Írtad hogy bejárós vagy, biztos van környékeden is valami lazább szórakozóhely. Figyelj csak menj el oda, próbálj barátkozni, nem nehéz, véletlenül se merd azt írni hogy mondani könnyebb. Első vagy akár az első 3-4 alkalommal ne várj sok esélyt de jó kezdet. Aztán már magad is belátod a dolgot. Anyukádnak meg üzenném hogy, ez nem hülyeség hanem ne is haragudj de szánalmas. És ezért lehet megkapom a magamét de ezt 17 éves fejjel látom így.


17/F

2012. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja és hogyha eszedbe jutna menni szórakozó helyre valamilyen barátod biztos akad.
2012. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak sztem is az önbizalommal van a gond. Mindent csak lazán ha nem sikerül ellazulni megihatsz pár whiskey-t persze ne annyit hogy megártson.

Én is voltam hasonló helyzetbe nem muszáj mindig élőben keresni barátokat,haverokat lehet a neten is azt egy közös találkozó vagy valami..szóval érted. Meg tudod csak 1x élünk ne vond el magadtól a jót.

2012. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bizony csak egyszer élsz, idősebb korodban 100% hogy bánnád, én azt fogom megbánni hogy nem fogom megmondani a mostani OFŐ-nek hogy nagyon bejön,végzős vagyok így nem lesz nehéz űgy mert kirúgatni már nem fog, majd év végén be nyújtom nála kérelmem, érted rossz hasonlat de ez van, mindent bele! 17 vagyok de 1-5 éve akkora sügér voltam hogy el se merem hinni, de komolyan most meg már tanárnál kezdenék...
2012. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!