Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így egy kapcsolat? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egy kapcsolat? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Nem keres, csak én keresem, de ha hívom valahová azonnal ugrik, mondta, hogy annyira szeret velem lenni és minél többet szeretne. Ha együtt vagyunk keresi a kedvemet, igyekszik, hogy megnevettessen, aztán pár nap múlva a következő találkozót megint nekem kell kezdeményeznem. Nem értem ezt.

Ja én 22L, ő 26F.


2012. máj. 14. 20:09
 1/6 anonim válasza:
Leszoktatok feküdni egymással?
2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk.
2012. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le egymással, sőt még nem is csókolóztunk. Néha megöleljük egymást.:) Ez már így megy 2 hónapja.
2012. máj. 14. 20:16
 4/6 anonim válasza:
Nos ha még nem volt köztetek lényegébe véve semmi akkor reménykedhetsz!Mivel nem csak kihasznál!Lehet,hogy tényleg arról van szó,hogy csak félénk!De neked kell eldöntened,csak te tudhatod,hogy mit szeretne tőled!Ezt neked kell érezni!
2012. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se mondj le róla, néha a fiúk nagyon lusták/félénkek tudnak lenni!
2012. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jajj, ugyan már, nyugi.. majd minden kialakul :D
2012. máj. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!