Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek előny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny, vagy hátrány ha szeretem a rockot?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek jó, hogy szeretem a rockot,vagy nem.Legfőképpen a hard rockot szeretem.Úgy halottam, hogy ez általában a fiúknak bejön, mert a többség szívesen hallgat rockot, bár nem tudom biztosan, mert az jellemtől is függ. Bár akiket én is merek azoknak bejön, csak "külsősök" véleményére is kíváncsi lennék.:) (Külsőre nem látszik rajtam. :P )

Légyszi csak normális válaszokat írjatok. köszi. :))

L/14



2012. máj. 14. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem jön be

19F

2012. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
semelyik xD
2012. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Nálam sajnos kifejezetten hátrány, mégpedig azért, mert általában a rockosok nem hallgatnak meg más műfajt.


16/F

2012. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
van akinek igen, van akinek nem. nyilván. istenem....
2012. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én meg a hardtechnot szeretem, és? :D (L) kinek mi jön be, van akinek Bódi Guszti és a fekete szemek, semmi se ciki, legalább nem a tömeg után mész
2012. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
A TEKNÓÓT' SZERESD :D
2012. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sem előny sem hátrány. Ez a te ízlésed. Amíg nem öltözködsz rockerként és képes vagy csinosan öltözködni, nem zavar.

Én speciel minden evő vagyok, de a rockot meg a hands uppot kifejezetten szeretem. Nálam akár előny is lehet. Már ha onnan nézzük, hogy legalább nem a pop zenére izgulsz :D Attól kiráz a hideg :D



21F

2012. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten preferálom az instrumentális zenét hallgató lányokat, mondjuk én azt szeretem ha hörögnek és tépnek koncerten, egy jó kis deathcore-nál nincs is jobb.
2012. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

végre egy 14 éves lány aki nem Justin Bimbót hallgat

amúgy én főleg hip-hop, rap zenéket hallgatok, de ha olyan a hangulatom akkor rock vagy techno(ezt ritkábban mert szeretem ha van a zenében szöveg :D), de nálam ez nem is előny nem is hátrány, szeretem ha van olyan előadó/együttes akit mind a ketten szeretünk, de nem feltétel

2012. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez elég gagyi kérdés..az nem lehet hátrány hogy milyen féle zenét szeretsz:) bátran vállald fel amit szeretsz.Én is szeretem és egyáltalán nem látszik rajtam se

15/L

2012. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!