Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy többet szeretnék, mint csak egy barát?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves lányról van szó... ő bizonyította be nekem, hogy aki szép, az nem feltétlenül ribanc is. És, úgy veszem észre, mintha közeledne felém, de mit mondjak neki? Álljak elé, és mondjam el, hogy... Sokat jelent nekem? Meg, hogy hiányzik ha nincs velem? :-/ Ha igazat mondok, az túl nyálas :-/ gondoltam arra is, hogy hazakísérem, és amikor jön a buszom, és elköszön, odalépek, megcsókolom, elköszönök, és... legalább lenne ideje feldolgozni. Vélemények?
2012. máj. 15. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd el, majd csókold meg. Nyálas akkor lesz, ha úgy adod elő.


Légy férfias!


23/N

2012. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ember, azt felejtsd el, hogy "ez túl nyálas"! Egyszer az életben, ne a büszkeséged legyen a legfontosabb, hanem ez a lány! Kísérd haza, és mondd el neki, hogy mit érzel iránta. Ha olyannak látod a helyzetet, akkor fogd meg a derekánál és csókold meg. Sok szerencsét!
2012. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de a következőt tettem:


ugyan így voltam, azt csináltam hogy néha beszélgettünk ilyesmikről utána elkezdtem hogy annyi szerelmespárt látok és hogy én is akarok egyet, ha ez megvan akkor elkérheted számát (vagy akármilyen elérhetőségét)vagy finoman utalsz rá hogy tetszik neked (vagy bele vagy esve) nálam bejött. Ezzel engem meghódíthatnál. Sok sikert akármilyen döntésre jutsz.Remélem segíthettem. 11/L

2012. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
,,Sokat gondolkodtam kettőnk viszonyán,és arra jutottam,hogy nekem Te többet jelentesz egy szimpla barátnál!"Ezután puszi a szájára,és mondd Neki,hogy gondolkodjon azon,amit mondtál,és lépjen rá valamit.Aztán magára hagyhatod,hogy legyen ideje emészteni a dolgot,kis idő múlva felhívhatod,hogy döntött.
2012. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kb mennyi az a kis idô? :/ am nem azért nem akarom hogy nyálaslegyen... mert. büszkeségem stb... csak nem akarom, hogy kellemetlenül érezze magát.
2012. máj. 15. 20:22
 6/6 Ó Hát Én Vagyok válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!