Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes társkeresésről?

Figyelt kérdés
Én olyan gázosnak találom,de egy csomóan mondják h nekik bejött,de valahogy mégis távol áll tőlem és olyan konferencia szaga van az egésznek!
2009. jún. 26. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyi, hogy keresni nem jó. Majd jön az magától.
2009. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Az internetes társkeresés szerintem is gáz, mikor oldalakra felteszik magukat, stb. Azt viszont, hogy dróton keresztül talál magának párt véletlenül valaki, egyáltalán nem ítélem el.:D (Blogoldalak, esetleg chat.) Gyakran be szokott jönni...
2009. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a chat is rejtett társkereső és ezt mindenki tudja:) ne ítéljétek el a netes tárkeresőket, amíg nem próbáltátok!
2009. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Netten is bejöhet Nagybátyámat kidobta a nője 3 év után feltette magát szerelmi bánatban Love.hu ra és 2 hét alatt ősszeismerkedet egy vidéki csajjal ( 200km) 8 ével volt nála idősebb bátyám kb 30 éves volt akkor..MSn beszélgetek lement hozzá szilveszterkor azóta 3 éve együtt vannak és Szeptemberre várják a kisbabát lakást újitotak fel szóval rendben van az életük nemsokára saját vállalkozást terveznek.Netten is lehet ismerkedni de minél hamarabb kell személyesen találkozni és ha az első alkalommal szimpatikusak akkor már nincs megállás.A netten társkeresést nem ítélem el ha valaki komoly ot is talál párt de az ilyen 14 éves kis csajok mikor össze vissza fényképezik magukat meg msn partnert gyűjtenek persze a találkozóra nem mernek elmenni na azoktól lehet hülyét kapni.17/f Magamat nem rakom fel mert javíthatatlan öntörvényű vagyok és a csajok jöjjenek hozzám nem akarok semmit tenni értük egyenlőre.Remélem kinövöm.
2009. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Veszélyes.. Nem tudod pontosan mire számíts..
2009. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ki lehet fogni jókat, de ha már vki hosszú ideig egyedülálló, akkor az már legyen gyanús, mert ott már vmi bibi van, ha egy jóképű pasi / csinos nő ne tudna évekig felszedni valakit... Tapasztalat! :(
2009. jún. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszélyes ha van az embernek egy gramm sütnivalója. Annyi a hátránya, hogy csak szexre jó, semmi másra. Másfél éve aktívkodom és csak szexet találtam, de azt rengeteget. Mi az hogy keresni nem szabad mert nem jön? Én kerestem a viszkető puncit, és találtam is és elmulaszottam a problémáját ;)
2009. jún. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eddigi 5 barátnőmből az utolsó 4-et neten találtam, ebből az egyik másfél évig tartott, szóval rohadtul nem igaz, hogy ez csak a szexről tudna szólni. Legfeljebb annyiban, hogy itt is mindenki azokat vonzza be, akik hozzá hasonlóak - akárcsak a kinti életben.


A különbség inkább az, hogy van, aki jobban tud neten ismerkedni, mint személyesen. Például mert itt az első benyomás nem a ránézésről szól, hanem a gondolatcseréről. Aki kevésbé előnyös megjelenésű, annak itt több esélye van találni párt, aki meg jól néz ki, az neten jobban ki tudja szúrni a szexéhes őrülteket. És az se utolsó, hogy neten olyan embereket ismerkedhetsz meg, akikkel az életben lehet, hogy össze se futnátok.


HA gondolod, próbáld ki, de ha érzed, hogy nem a te stílusod, nem baj, nem kell semmit erőltetni.

24f

2009. jún. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!