Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az internetes (myvipes/ iwiwes stb. ) társkeresésről?

Figyelt kérdés
Én például elég cikinek és kellemetlennek érzem, hogy a jövendőbelimet az interneten találjam meg... pedig nem vagyok maradi gondolkodású! 21/F
2009. aug. 16. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
nem tudom... én nem szoktam találkozni az olyan fiukkal akik iwiwen irnak h jól nézek ki a képeken,meg hszeretnének megismerni. lehet h vmi perverzek :)
2009. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nincsen abban semmi, ha valaki egy internetes portálom ismerkedik. Nem kell feltétlenül csak azért felmenni. Barátkozni is lehet csak így simán, lehet hogy egy tök jó havert szerzel, és tényleg, nem mindenki azért regisztrál ilyen oldalakra. Csupán csak kíváncsiságból, haverkodás szempontjából. De lehet, hogy olyan szerencséd lesz, hogy a sors összehoz valakivel, akire más szemmel tudsz nézni:)
2009. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia figyi az iwiw meg a myvip az nem társkereső! az igaz h szoktak keresni párt meg stb de atól még nem egyből azt kell róla mondani h társkereső. Regizve vagyok mind a 2-n de nem arra használom hanem a haverokat keresem meg rajta és azon elérnek ha valami gond van! Ne itélj elsőre!!!
2009. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én ott bukkantam rá 1 éve szerelmemre :D Látta, hogy megnéztem..visszanézett. Felvett msn-re. Webcamoztunk (nem volt magáról kép sehol) aztán lejött hozzám és aznap össze is jöttünk. (ez már más téma) :D De ez elég véletlen, de szerintem jó! :) Tény jobb személyesen meglátni először valakit blabla... de ha így jön össze... (:
2009. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az iwiw és a myvip tényleg nem társkereső oldal. Igaz van ilyen szolgáltatásuk is. Tegnap voltam a legjobb barátom lagzijában. A feleségét egy társkereső oldalon találta meg. Ez is egy példa. A barátommal is ott ismerkedtünk meg. Mivel sajnos mostanában a szórakozó helyeken ritkán van a mi korosztályunk. Inkább tőlünk fiatalabbak vannak. Meg aztán ha egy buliban akarsz ismerkedni ott inkább a becsípett pasik vannak vagy olyanok akik "skalpot" gyűjtenek. Ezzel nem azt mondom, hogy csak ilyenek vannak. Én általában ilyenekkel találkoztam.Van aki a szórakozó helyen találja meg a párját.Az internetes társkereső szerintem NEM ELÍTÉLENDŐ.Kinek mi jön be!!!!
2009. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én sem szeretem az internetes társkeresést, de nem vagyok egy bulizós valaki, így elég nehézkes valakit is találnom, de nem a legjobb módja a párkeresésnek a net, aki csak teheti, az ne keresse fel.
2009. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én inkább jókat tudok mondani... mivel élőben elég félénk vagyok, egy időben rengeteget ismerkedtem neten, de nem párkeresés céljából, akkor nem akartam senkit.


3-4 nagyon jó barátra és barátnőre tettem szert, akik máig kitartanak mellettem, és nagyon fontosak számomra.


ezenkívül egy internetes honlapon ismerkedtem össze a mostani barátommal. egy évig nagyon jó barátom volt, néha találkozgattunk, utána pedig egyszerűen egymásba szerettünk. máig együtt vagyunk, lassan két éve. pedig ő nem az a félénk típus, egyszerűen szimpatikus voltam neki mindenhogy.


szóval én nem ítélem el a netes ismerkedést, mondjuk az iwiw-et és myvip-et nem erre találták ki szerintem, azon nem is ismerkedtem soha.

2009. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig valamilyen formában mindig a segítségemre volt a net. Volt csak annyi is, hogy egy régi ismerősöm talált meg, aztán felvett msnen, de volt olyan is, hogy teljesen új embert ismertem meg, aki azóta az egyik legjobb barátom lett. Vannak ismerőseim is, akik ilyen társkereső honlapon ismerkedtek meg, és most lesz az esküvőjük. Szóval sose tudhatod...
2009. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én konkrétan Travianon ismerkedtem. (online stratégiai játék)

Az sem épp társkereső, de igy alakult. :D

Több pasival randiztam, többször mellé lőttem, de a szerelmem végül itt találtam meg.

Pedig nem vagyok félénk, meg elvileg csúnya sem...

Szerintem tökre nem ciki neten ismerkedni.

2009. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szinten jött be az iwiw, hogy az utcán szemeztem egy lánnyal pontosan tudtam ki ő és este ráírtam. Más különben ráírtam a csajok és pasikon egy-két lányra akiknek ki volt rakva, hogy egyedül álló, aztán mégis volt barátjuk. Na erről ennyit, de gondolom valakinek bejött.
2009. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!