Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiknek bejönnek az alacsony, vékony fiúk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 15:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én most gondolkozom az öngyilkosságon, nem fogom magam égetni a lányok elött, mert 160 cm vagyok, bűn volt megszületnem
2012. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

ma 16:16


Emiatt ne légy öngyilkos, ha ennyire felszínesek a lányok, hogy a magasságod miatt elutasítanak, akkor nem is érdemelnek meg téged és ne tégy nekik jót azzal, hogy öngyilkos leszel.


Engem volt magasabb lány is, aki elfogadott már, vannak rendes lányok, csak ritkák, de értük megéri élni.

2012. máj. 18. 16:28
 13/22 anonim ***** válasza:
22%
Nincsenek!
2012. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mindennap megkérdezed ezt?
2012. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

16:16


Tényleg hülyeség az öngyilkosság, főleg a nők miatt. Ne legyen már értelmetlen a halálod. Ha már mindenképp meg akarsz halni akkor vigyél magaddal pár felszínes k*rvát is a túlvilágra. Marad belőlük úgyis elég.


Másik viccet félretéve.


Én is nők nélkül élem az életemet, pedig 191cm magas vagyok. De mit ne mondjak élvezem az életet nélkülük is. Meg kell tanulni a jót látni a dolgokban és nem a rosszat. Egyből jobb lesz az életed.

2012. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 DarkChii ***** válasza:
Nekem bejönnek! Az alacsonyságról csak annyit hogy ne legyen nálam kisebb (163 cm vagyok). A többi nem számít. :-)
2012. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan lányok. Próbálj meg túllépni a gátlásaidon. Nagyon ritka, hogy valakinek minden "alkatrésze" ideális. Én a hibáimról úgy terelem el a gondolatomat, hogy a pozitívakra koncentrálok. Pl. sovány vagy? Szuper, legalább nem vagy kövér. Alacsony vagy? Nagyszerű, nem vered be a fejed mindenhol. Valamint a többi pozitív külső-belső tulajdonságod állítsd szembe, azzal néhány rosszal, és hidd el az összkép már nem is olyan vészes. :)
2012. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 CSG80 válasza:

Hogy ez mekkora butaság... Ízlések és pofonok... Hidd el vannak olyan nők/lányok akiknek úgy jössz be, ahogy vagy.


Légy ápolt, pozitív, megnyerő, ne légy tolakodó, mutass érdeklődést a másik felé!


Kit érdekel hogy hány kiló vagy? Ezen úgy is változtathatsz h akarsz. Azért próbálj meg nem magasabb csajt választani! :-)

2012. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Általánosságban elmondható, hogy nem, a lányoknak nem jönnek be az alacsonyabb fiúk, de minden viszonyítás kérdése. A lényeg pedig ott van, hogy nem az a fontos, hogy a fiú magas legyen, hanem, hogy a LÁNYNÁL magasabb.

A magyar nők átlagosan 160-164 cm magasak. Én 155 cm vagyok és a legtöbb lány ismerősöm nem sokkal magasabb nálam.

Azt írtad, hogy 166 cm-hez viszonyítsunk. Ezek szerint te nagyon sok lánynál magasabb vagy, ha emellett még izmos is , na nem olyan nagyon kigyúrt, az, az alacsonyabb fiúknál amúgy is furcsán fest, de azért látszik, hogy nem hagyod el magad, máris minden esély meg van arra, hogy tetszél egy csomó lánynak. Egyébként, mint írtam minden viszonyítás kérdése, az én szemszögemből nézve te magas vagy. :)

2012. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kapásból fel tudnám sorolni legalább 5-6 olyan barátomat, ismerősömet, akik alacsonyabbak az átlagosnál, vékony testalkatúak és mégis rengeteg ismerősük van, a társaság középpontjai, felnéznek rájuk, és bármikor találnak maguknak barátnőt, ha nagyon akarnak.


Szóval ez is csak egy újabb kifogás, hogy valaki sajnáltathassa magát és elhárítsa magáról a felelősséget (amiből páran már lassan sportot űznek ezen az oldalon).


Egyébként magas srácok között is ismerek olyanokat, akik képtelenek ismerkedni, mert gátlásosak, félénkek. Én 195 centi magas vagyok, de csak az elmúlt 1-2 évben kezdtem el összeszedni magam ilyen téren és változtam meg az előnyömre.

2012. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!