Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti fiúk, mit néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiúk, mit néztek meg először egy lányon? Mi a fontos, min alapszik nektek a kapcsolat? Odamennétek-e egy lányhoz élőben? Valamint mennyire vagytok romantikusak?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék, mert én akikkel eddig találkoztam,az össze nyuszi volt élőben. :)Normális válaszokat légyszi. :)

2012. máj. 16. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Arc. Megbízhatóság. Igen. Eléggé, de ezt mifelénk újabban b*zinak hívják.
2012. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én lányon a szemét :$ meghalok ha zöld vagy kék a szeme :$

de igazából én hangokra és illatokra vagyok "allergiás" szóval akinek irritál a hangja szóba se jöhet, és olyan az illata ami nekem fúj akkor nem:/ sajnos...

2012. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok nyuszi. Jól nézel ki?
2012. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az a véleményem az ilyen dolgokról,ha egy nő belsőleg igen rossz(mint pl:Alig van felöltözve,kilátszik mindene,mutogatja magát stb),azt a fiúk inkább mutogatni szeretik.

Ha egy nő belsőleg igen a helyén van akkor viszont azért szeretik,mert valóban szeretek.

A kapcsolat mint alapszik?Jól érzem magam vele és kész.

Persze odamennék élőbe egy lányhoz.Régi módi vagyok nem facebookon udvarlok.

Az,hogy ki mennyire romantikus egyénfüggő.

Saját tapasztalat.


Üdv,

Bármi kérdés adódik nyugodtan írj;)

2012. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok nyuszi. Jól nézel ki?

A komment írójának annyit,hogy az emberek majd eldöntik magukban,hogy hogy nézek ki...sztem nem a külső a fő döntője. Ismerőseim azt mondják szép vagyok.

2012. máj. 16. 20:28
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem az dönt, de azért nézzen ki valahogy.

Merre laksz?

2012. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hát egy lány nekem akkor tetszik ha eltudok vele beszélgetni van közös témánk meg a külső sem elhanyagolható jól nézzen ki de nem kell kitenni mindenét azt utálom


17F

2012. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek pedig : igencsak szimpatikus felfogásod van :) Kár,hogy kevés az ilyen fiú. :/ Mert a mai világban főként a magamutogató csajok jöhetnek szóba,és a legtöbben a külsőt nézi. Pl: ezért nem jöttem össze sokkal,mert nem értékeltél a belsőm.
2012. máj. 16. 20:33
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem a mostani utolsónakxD Hát igen, nyílván a külső is dönt,de a belső is fontos:)
2012. máj. 16. 20:34
 10/17 A kérdező kommentje:
Így kommentek alapján normálisnak tűntök, csak engem kerülnek el mindig az ilyenek. :P :/
2012. máj. 16. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!