Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem tetszenek nektek a kedves fiúk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lerágott kérdés, de engem akkor is nagyon érdekel...Mindig kedves vagyok a lányokkal, de baráti viszonynál többet nem tudok elérni egyikőjüknél sem.

Egyszer volt egy barátnőm, de az még akkor volt, amikor még fos partyzenét hallgattam meg úgy is öltözködtem és a hajam is rövid volt...és nem szándékozom visszatérni arra a stílusra...

Nem is vagyok csúnya...ki vagyok rendesen kondizva...akkor mi baj?

Tudok én is bunkó lenni meg f4szkalap ezen ne múljon...mert úgy látom manapság ez a módi...nem értem mi történik körülöttem. Minden gyíknak, Rocker és Emo csaja van..pont az eseteim..(persze most tágítottam az eseteim listát...)

a többit meg elviszik a partyarcok, a cigányok, és a focisták...

Nem kérek én többet, mint EGY lány, 1 db... nem több...csak már annyira elegem van ebből az egészből...

Mellesleg mennyi egy kötél? :D És a válaszokat előre is köszi(nem a kötelesre) és persze a türelmet :D

17/F



2012. máj. 19. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Ez szerintem jó lesz neked: [link]

Reklám:

2012. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor neked még könnyebb a helyzeted mint egy jópár embernek még rajtad kívül, mivel te ki van kondizva ;)

17/f

2012. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezt mennyiért hozzák ki? :D
2012. máj. 19. 15:45
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tetszenek, ha csak annyit tudnak felmutatni, hogy kedvesek:) kedvesnek lenni viszonylag egyszerű(persze itt nem igazi kedvességről van szó, ami belülről jön), de emellett ha az illető nem határozott pl. akkor olyan kis tutyimutyinak tűnik, akivel barátkozni jó, de nehezen tudna rá felnézni bármelyik lány. Bunkónak lenni is könnyű, könnyebb mint céltudatosnak és határozottnak, és ideig-óráig sikeres is...de ki akarná örök életére azt játszani, hogy egy tahó, miközben csak egy olyan lányra vágyik, aki elfogadja.
2012. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha emo csajokra buksz mit vársz?
2012. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem csak emo és rocker csajokra bukom hanem jó lenne ha az lenne de most már a mindegy csak legyen is megteszi...főleg az számít hogy rendes, kedves, legyen...
2012. máj. 19. 16:00
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez valami berögzült sztereotípia, hogy a lányoknak nem kellenek a kedves, aranyos fiúk, hanem a bunkó, nehezen kaphatóak. (Megjegyzem, fordítva is igaz ez a tézis)

Volt egy srác még tavaly, úgy nézett ki, hogy ihaj, mégis kuka lett, mert egy utolsó alpári paraszt volt. Nos?

Akármennyire is lelombozó, ha nem kellesz azoknak a bizonyos lányoknak, azért van, mert te nem jól választasz. Mert abban is teljesen biztos vagyok, hogy olyan is van, akit érdekelnél, viszont számodra ő érdektelen. (vagy lesz) Az élet ilyen, velem is, sok emberrel.

Nyugi van még... járj koncertekre gyakrabban. Én is azt teszem.

Metál.


18L

2012. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
kedvesség mellett legyél gazdag, legyen egy nem unalmas és nem hétköznapi életed és akkor tapadni fognak rád a nők
2012. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
sztem nem arról van szó, hogy nem tetszenének a lányoknak a kedves fiúk.....ha nem azért lennének kedvesek, mert éppen hátsó szándékaik vannak:D
2012. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tök 8 hogy kedves vagy e vagy sem. a csajoknál úgyis -10 es szintről indulsz, mert azt hiszik hogy mindenki csak megdugni akarja őket.
2012. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!