Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem tetszenek nektek a kedves fiúk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lerágott kérdés, de engem akkor is nagyon érdekel...Mindig kedves vagyok a lányokkal, de baráti viszonynál többet nem tudok elérni egyikőjüknél sem.

Egyszer volt egy barátnőm, de az még akkor volt, amikor még fos partyzenét hallgattam meg úgy is öltözködtem és a hajam is rövid volt...és nem szándékozom visszatérni arra a stílusra...

Nem is vagyok csúnya...ki vagyok rendesen kondizva...akkor mi baj?

Tudok én is bunkó lenni meg f4szkalap ezen ne múljon...mert úgy látom manapság ez a módi...nem értem mi történik körülöttem. Minden gyíknak, Rocker és Emo csaja van..pont az eseteim..(persze most tágítottam az eseteim listát...)

a többit meg elviszik a partyarcok, a cigányok, és a focisták...

Nem kérek én többet, mint EGY lány, 1 db... nem több...csak már annyira elegem van ebből az egészből...

Mellesleg mennyi egy kötél? :D És a válaszokat előre is köszi(nem a kötelesre) és persze a türelmet :D

17/F



2012. máj. 19. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek az ilyenek,de tényleg nem elég kedvesnek lenni. Kedves az is,aki meg akar d***ni egy lányt,mert el akarja érni a célját. Kedves volt az a srác is,aki pont azért "csak" a legjobb barátom,mert nincs gusztusom megcsókolni. És... és sok kedves sráccal volt dolgom,akiről pár hónap alatt kiderült,hogy csak kezdetben olyan kedves... Én... ezek után... már nem omlok egy kedves srác karjába se,csak ha mellé kinéz valahogy,és be tudja bizonyítani,hogy komolyan vesz,és tényleg szeret,és hűséges hozzám. Na,megint elmerengtem... Ha nem nézem a jövőt,hanem a jelent,és odajönne hozzám egy normálisan kinéző (nem divatmajom vagy hasonlók), KEDVES srác,akkor nem hajtanám el,sőt! ;) De azért óvatosan a kedvességgel,nem kell lemenni a szolga/kutya/rajongó szintre. :P

15/L

2012. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

15:43


"be tudja bizonyítani,hogy komolyan vesz,és tényleg szeret,és hűséges hozzám"


És akkor megint a srác teperjen, meg bizonyítgasson, majd pofára esik mikor az adott csak mással lép le.


Valamennyire ennek kölcsönösnek kellene lenni, és nem az hogy bizonyítsd be.... majd én is teszek valamit miután megtetted..

2012. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Valaki linkeljen már valami öngyi szerszámot...

vatera...vagy teszvesz akármi...de,

azért az 5000Ft-os keretet ne lépje túl!

2012. máj. 23. 21:24
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]


tessék :D 350ft.

2012. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ilyet asszem a praktikerben...vagy obiban is lehet venni...majd kedden benézek mert pünkösdhétfőn nincs nyitva semmi :D
2012. máj. 27. 15:05
 16/18 anonim ***** válasza:

17 évesen így gondolkodni... gratulálok! Sajnáld csak magad, más úgysem fog sajnálni. Sajnos. Ne magadban keresd a hibát, hanem a lányokban! Így van, velük van a baj, nem veled! Te egy áldozat vagy, igen.


Nem a kedvességed miatt nem buknak rád a lányok, hanem mert gyenge vagy! A nők a határozott, erős (nem feltétlen fizikailag) férfiakhoz vonzódnak, aki megvédi őket és a családjukat, nem kell nekik még egy punci a sajátjuk mellé. Hát nem csodálatos az evolúció? Az ilyen gyengék mint te, felkötik magukat a "tahók" meg szaporodnak.


Ezen a vonalon továbbmenve elkezdhetsz kutakodni, feltárni a hibáidat és változtatni rajtuk, rengeteg időd van még rá így 17 évesen. De ha továbbra is sajnálni akarod magad, akkor irány az OBI!

2012. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igaza vana kérdezőnek, én is iylen srác vagyok és csak lenéztek, folyton hallgatnom kellett, hogy hú ez de jó pasi, az de jó pasi, amikor ott voltam az orruk előtt, mégsem vettek észre mert kedves, megértő, csendes, nem kötekedős, beszólogatós fiú vagyok, hanem az a diplomata féle.

Egyébkéne ebben a kérdésben már megfogalmaztam mivé lett a világ alányok fura ízlése miatt. A sok jó fiú szépen megfogyatkozott és, aki az volt is idővel belátja,hogy manapság rossznak kell lenni, ha szép barátnőt akarnak maguknak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Totális a félreértés, generációs szintű. :)


Skacok, a lányoknak nem a kedves és rendes fiúk nem tetszenek, hanem az érzelgős, nyámnyila fiúk. A határozott, öndeterminisztikus, a saját bőrükben önmagukat jól-érző fiúk tetszenek nekik. És itt van a csavar: mert ezek inkább a sok tahóra jellemzőek.


Legyél kedves, de közben határozott, független (érzésektől, szituációktól, ne pedig erényektől független!), öndeterminisztikus, érezd jól magad a bőrödben, legyen életed a lányokon túl is, és tádááá, tetszeni fogsz a lányoknak. Akkor is, ha kedves, rendes vagy, sőt ekkor már épp ezért, mert "végre egy rendes srác, aki rendben is van önmagával"…

2018. jan. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!