Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszsoförrel kezdett már valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszsoförrel kezdett már valaki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy buszsoför srác, annyira kis helyes meg minden... ugy hallottam azok nagy nöcsábászok! Igaz ez? Valakinek volt már bármilyen "dolga" egy soförrel? Mi? és mi lett a vége?
2009. jún. 28. 12:42
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Ha csak szexre vágysz akkor menj bele, de ha többre akkor hagyd.

Nekem a férjem az... tapasztalat...

De amúgy vannak családszerető buszsofőrök is. De ritka sajnos.

2011. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Egyáltalán nem jó velük kezdeni sajnos!!! Tapasztalt! Ezek csak dugni akarnak. Nagy csajozógép mind! Csak kihasználja az összes a nőket! Nekem is volt dolgom eggyel sajnos én bele is szerettem ezt elmondtam neki. Azonnal dobott mindenhonnan letiltott. Semmibe vett. Levegőnek nézett. Én többet akartam de ő nem . Csak egy két éjszakát és annyi. Átverik kihasználjak a nőket!!
2023. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!