Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy pasit 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy pasit 1 éve lassan más országban él, lehet ebből még valalmi?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de attól függ, hogy melyik az a másik ország
2012. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ebből akár almáspite is kisülhet..
2012. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szomszédos nem uniós ország
2012. máj. 21. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet persze.. Nekem is német barátom volt... :)
2012. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 éve taliztatok vagy 1 éve netről?

Természetesen bármi lehet belőle. Nem sok infot adtál meg.

2012. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lesak alex szopo válasza:
Sajnos nagyon rossz elmenyem van netes szerelemrol o is mas orszagba elt.....de ra kellett jonnom,hogy ez a roman ember abbol el,hogy nokkel chetel es penzzel huzgalja oket hazudgal igy szeretlek ugy imadlak megsajnaltatja magat...ilyen emberek is vannak..mas neven rohadek emberek
2012. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze Lehet:)De ez szerintem sok mindentől függ.Attól hogy mennyire messze él,mivel foglakozik,Hány éves,és persze milyen személyiség.Szerintem mindenképp tartsátok a kapcsolatot,ismerkedjetek mégjobban.Ha úgy adódik,úgy is fogtok találkozni,mert mindent meg fogtok egymásért tenni.

Nem akarlak elkeseríteniviszont de negatív is lehet a dolog végkifejlete.(Lesz ott valakije,vagy a jobbik eset az,hogy te Leszel itt szerelmes:P,esetleg ne adj Isten hazudgál).Szóval 50-50%.DE A REMÉNYT SOSE VESZÍSD EL!!!Én szurkolok!:)))

2012. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hasonló cipőben járok ,kedves kérdező..remélem jól jövünk ki ebből a dologból !Találkoztatok már élőben ?--vagy csak cheteltek?..hangját,fotot láttál róla ?..mivel foglalkozik kinnt a szerelmed ? Tényleg ne add fel,hallgass a szivedre,velem együtt !
2013. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsó! /8/8as.Bejött a dolog?
2014. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!