Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak : Szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak : Szeretnétek, hogy gyereketek legyen úgy, hogy nem éritek el a 170 cm magasságot?

Figyelt kérdés

Ha titeket is zavar a magasság, csinálnátok gyereket csak azért , hogy gyereketek legyen, DE közbe tudjátok, hogy nem fog ő se nagyobb lenni 170 cm-nél, és valószínű őt is nagyon fogja zavarni.

Lányoknál mondjuk mindegy a magasság ne a fiúknál nagyon fontos.


Én eldöntöttem, hogy én nem csinálok gyereket, mert én épp eleget szenvedek miatta, nem akarom, hogy ő is szenvedjen ezért.


Várom a válaszokat.


2012. máj. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem irány egy jó kis proszektúra.

Nem a magasságod, hanem az elmebetegséged okán.

A magasságod TÉGED zavar. Ha a hiúságod felülírja a legerősebb életösztönt (a fajfenntartást), akkor bizony nem vagy százas, és jobb, ha tényleg nem nemzel utódokat.

2012. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon nagy butaság. Lehet h 1. nem is fiad születik, 2. lehet h őt nem zavarja majd, 3. arra nem is gondoltál h a majdani feleséged mit fog ehhez szólni, 4. szerintem ezen múlik legkevésbé a boldogságod.
2012. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
94%

Ha lenne fiam és nem érne el a 170 cm magasságot sem lenne semmivel kevesebb mint bárki más. Ha 150 centis lenne akkor sem engedném hogy olyan nyámnyila p*cs legyen mint te!

Amúgy meg ismerek nem egy olyat hogy alacsony apának ,anyának magas gyereke született és olyat is hogy nagy bengának 160 cm körüli sráca. Vagy még alacsonyabb. De elmondom ,hogy olyan jól néz ki hogy ez egy lányt sem zavar mert intelligens és még jó fej is. Ráadásul izmos.

És tényleg senkit nem zavar ez csak különlegesebbé teszi. Én is amúgy alacsony voltam mindig is és megengedtem magamnak hogy zavarjon és kevesebbnek érezzem magam. Azóta hiába nőttem sokat és képzeld úgy megemberesedtem hogy mindenkit lenyomok és nem kötekednek velem a komplexusaim megmaradtak és még ennyi idősen is szenvedek tőle. Pedig nincs okom rá. Van akinek lenne, de ő meg nem teszi. Rajtad áll.

2012. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
88%
Apám 171 cm, az elsőszülött fia pedig 2 m+. Nem vicc, több, mint 2 m, centire pontosan nem tudom mennyi, csak azt tudom, hogy 2 méteren felül van. Az anyai nagyapa magasságát örökölte.
2012. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
7%
Nem.Lányt egyébként sem szeretnék, 168cm vagyok, ezért csak alacsony lányoknál van egy kis esélyem, de én pont ezért nem szeretnék gyereket, mert biztos ő is alacsony lesz.Rossz dolgokat éltem át a magasságom miatt, nem akarom, hogy bárki ilyet érezzen.
2012. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
41%
Idiótábbnál idiótább kérdések vannak.Honnan tudhatod,hogy 20 év múlva nem az alacsonyság lesz a divat?:OÉs ki mondta,hogy senkinek nem jön be a 170 cm?Én sem szeretem a zsiráfokat.De mondjuk a törpéket sem.Vannak 150 cm-es csajok is a földön.Ott van pl Snooky és Dina(nem tudom,hogy írják),mindegy,ők a husigolyók:D140 cm-esek.
2012. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
21%
En nem a magassagom miatt nem akarok, hanem mert egy genetikai eletkeptelen hulladek vagyok. Nem akarok kib@szni az utodokkal, ezert inkabb meg se szulessenek. 26/F
2012. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
90%

lehet hogy a gyerekeitek értelmesebben gondolkodnának és összehoznának egy boldogabb életet :)

Ha egy kéz, láb nélküli ember becsajozott, akkor veletek meg mi újság?

f18

2012. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
33%

Nem, alapból nem szeretnék gyereket!


23F

2012. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
87%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2012. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!