Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy társkereső oldalon megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkereső oldalon megismertem egy srácot, azóta találkozgatunk, de látom, hogy ő azóta is nap mint nap fent van azon az oldalon, ahol megismerkedtünk. Ez mit jelent? Ha tetszem neki, akkor miért ismerkedik továbbra is?

Figyelt kérdés
Én már kezdek eljutni arra a pontra, hogy el tudnék képzelni vele egy kapcsolatot és nagyon zavar, hogy azóta is ismerkedik. Ez mit jelent? Ezt leszámítva kedves, meg úgy tűnik, hogy tetszem neki.

2012. máj. 22. 11:31
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Az gáz, ha egyenesen rákérdezek, hogy miért csinálja? Végül is én őszinte kapcsolatot szeretnék, amit nem azzal kellene kezdeni, hogy fake profilról írogatok neki. De amúgy ötletnek jó, csak szeretném szebben intézni.
2012. máj. 22. 17:23
 22/22 anonim ***** válasza:

A tárkereső oldalakon többségében "vadászok" vannak.

Tudom, mert magam is ilyen voltam.

Egyszer elkezded, és nem, vagy nagyon nehezen lehet abbahagyni.

Ne kérdezz semmit, hanem bujj egy fake profil mögé, és megtudod amire kíváncsi vagy.

Én már előre sajnállak, de ne legyen igazam :(

2012. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!