Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhinni, hogy én nekem is lehet esélyem nekem tetsző lányoknál is?

Figyelt kérdés

Neten nem is egy lánytól kaptam meg képeimet látva, hogy helyes vagyok vagy, hogy nem is értik miért nem volt még barátnőm, de én mindig is rondának érzem magam valamiért és ezért hiába látok nekem tetsző lányokat, sosem merek náluk kezdeményezni, nem látom értelmét és csak az van a fejemben, hogy ilyen lány kaphat jobbat én meg egy senki vagyok igazából vagy van barátja, aki tőlem sokkal jobb bizonyára.

Még abbaan sem szoktam biztos lenni, ha egy lány engem néz, pedig nem is egyszer volt, hogy valamelyik haverom mondta, hogy néz engem ez meg az a lány. Sőt magam is megtapasztaltam, hogy utcán hátranéztek már utánam lányok. Vagy buszon tűnt úgy, mintha zavarban lennének a közelemben és volt, hogy megbámultak. Sok minden történt már velem, de sosem hittem el, hogy én kellek nekik, túl csúnyának tartom magam és értékelennek, azok a lányok meg túl szépek hozzám, nem értem miért nézhettek, inkább arra godnoltam ilyenkor, hogy ronda vagyok és azért néztek meg biztosan.


Hogyan tudnám elhinni, hogy nem vagyok olyan csúnya és nekem is van jogom nekem tetsző lányokhoz nem csak a bunkóknak meg a menőknek vagy a magas, izmos jóképűeknek?



2012. máj. 26. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok,próbálkozz először kis dolgokkal aztán vágja bele a nagyobakba
2012. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz küldeni?:)
2012. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 lizzi77 ***** válasza:
ha küldesz normális képet, akkor tudjunk sefíteni
2012. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csinálj önbizalomnövelő dolgokat, add önmagad, ne törődj azzal, hogy ki mit mond. Próbálj meg figyelni a pozitív visszajelzésekre, mert azokból tudsz építkezni. (No meg a kritikákból is.) Igyekezz lazább lenni, ne görcsölj, beszélgess lányokkal. Először csak a kevésbé dekoratívakkal, teljesen hétköznapi dolgokról, és figyelj arra, hogy ők hogyan reagálnak. Egyébként sokszor az apróságok is örömet okozhatnak, ami szintén növelheti az önbizalmadat. Annak idején pl. egyetemen együtt tesiztünk egy nagyon jó csajjal, szép szőke haja volt, kék szeme, tetszett is nekem. Nem tudom, ő mit gondolt rólam, kis csendesnek tűnt, néha el-elkaptam a tekintetét, olyankor mintha kicsit szégyellősen nézett volna rám. Aztán utána összefutottunk az egyik emeleti folyosón, köszöntem neki, ő visszaköszönt, és valami tündéri mosollyal nézett rám. Nekem ez hatalmas örömet okozott, pedig csak egy köszönés és egy mosoly volt, és akkor értettem meg, hogy egy ilyen apró dolog is mennyi jót tud hozni az életbe. Sajnos többé nem láttam őt, de még ha láttam volna is, akkor se tudtam volna mit kezdeni a helyzettel, mert nem hittem volna el, hogy lehet nála esélyem, illetve nem tudtam volna, hogyan is kezdjem az ismerkedést. Egyébként örülj annak, ha a lányok helyesnek tartanak, én pl. soha nem kaptam ilyesmit, max. annyi volt az "elismerés", hogy "nem is vagy annyira ronda". Mindenképpen érdemes lenne fejlesztened az önbizalmadat, addig úgyse fog változni semmi, amíg te magad nem hiszel magadban.
2012. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 20:28


Á, én sem vagyok jobb helyzetben, ha valóban olyan helyes lennék már biztos leszólított volna egy lány vagy valami egyértelműen feltűnő jelet adott volna.


Meg sajnos csak neten írták facebook chaten, hogy helyes vagyok többnyire és ott is olyan lányok, akik nem tetszenek nekem többnyire.


Élőben viszont szép lányok néztek meg, eddig 3 lány fordult utána hátra az utcán és mindhárom bejött nekem külsőre. De azt nem tudom miért nézhettek hátra. Én akkor azt gondoltam, hogy fura az arcom és azért néztek meg. Elég nagy orrom van sajnos, nem is szép alakra, nekem nem jön be.


A buszon meg egy lány végig szabályosan bámult, ő is tetszett, csinos, vékony, formás lány volt.


Volt egy másik buszos is ott hátranézett az egyik lány és közben hallottam, hogy azt beszélik, hogy aranyos srác vagy valami ilyesmit értettem ki.


Meg volt egy csomó sztori is még, inkább nem sorolnék többet. Csak az okokat sosem értettem, miért épp engem? Olyan ronda lennék vagy mi a baj velem? Ha helyes lennék, akkor már csak lett volna barátnőm, ugye?


De még nem volt szóval nem lehetek nagy szám külsőre, de akkor minek néznek meg a szép lányok is?

2012. máj. 26. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Háááá..mintha csak magamat hallanám..ugyanez a helyzet nálam is:) de nekem még nem sikerült rájönnöm a megoldásra

17/l

2012. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki óhajtja, azzal megbeszéljük egy sör mellett. :)
2012. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A külsőről csak annyit, hogy nagyon-nagyon jóképű srácnak kell lenned ahhoz, hogy a lányok kezdeményezzenek, hogy "bomoljanak" utánad. De még akkor sem feltétlenül kezdeményeznek, vagy esetleg egy részük csak flörtöl, vagy nem komoly kapcsolatot szeretne stb. Az már elég egyértelmű jel, ha néznek téged, meg ha helyesnek neveznek (ráadásul ha ezt a haverjaid is megerősítik). A nők nem szoktak csak úgy dobálózni azzal, hogy helyes vagy - már ha komolyan gondolják; meg hát nem sok pasit néznek meg. Az pedig, hogy van-e barátnőd, nem feltétlenül a külsődtől függ. Van sok helyes srác, akinek nincs barátnője. Ha nincs önbizalmad, akkor meg van lőve az egész dolog. A kisugárzásod is fontos, mert ha azt sugárzod magadból, hogy "ronda vagyok, selejt vagyok", akkor így is fogsz viselkedni, és taszítani fogod az embereket. Lehet valaki bármilyen helyes, ha nincs önbizalma és normális önértékelése, akkor nem lesz sikeres a lányoknál (max. azoknál, akik eleve "irányító" típusúak, és szeretik pátyolgatni az ilyen fiúkat, viszont az efféle kapcsolatok általában halálra vannak ítélve, vagy egy idő után kínszenvedéssé válnak). A nőknek magabiztos férfiakra van szükségük: aki komoly kapcsolatot keres, annak azért, mert benne keres támaszt, aki meg csak szexet akar, annak azért, mert a magabiztos férfi általában jó szerető. Szerintem túl sokat foglalkozol a külsőddel, nagyon rágörcsölsz a témára, emiatt nem tudsz természetes és laza lenni, ami szükséges ahhoz, hogy ismerkedni és hódítani tudj. Neked is van jogod a lányokhoz, de ehhez neked is tenned kell valamit, ne csak várd a sült galambot.
2012. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 19:49


Eléggé jól látod a szitut.


Én mindig is rondának érzem magam, hiába kapok időnként pozitív visszajelzéseket, ezen nem tudok változtatni.


Önbizalmam, önbecsülésem a mélyben.

2012. máj. 27. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudod, csak akarni kell! Korábban én is azt hittem, hogy nem menne, de már fejlődtem valamennyit. Az a lényeg, hogy apró lépésekkel kezdd, aztán látni fogod, hogy te is meg tudod csinálni, és fokozatosan nőni fog az önbizalmad. Egyébként mi az oka az önbizalomhiányodnak?
2012. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!