Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy fiú tetszik sok csúnya vagy kövér lánynak, akkor lehetne esélye vékony, aranyos, szép lányoknál is?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 14:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem szilvás bukta vagy.
2012. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
srác,még hányszor akarod ezt megkérdezni?! szerintem ha 80-szor megkérdezed és mind a 80 alkalommal hasonló válaszokat kapsz,akkor mi a k*rva anyádért kérdezed meg nyolcvanegyedjére is????????
2012. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Neked senkinél nem lesz esélyed.
2012. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
nekem se?
2012. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

De én már unom, hogy folyton csúnya vagy kövér lányok írnak rám facebookon vagy bökdösnek, illetve ha látatlanban felvesznek msn-re és utána kiderül hogy néznek ki le sem lehet koptatni őket magamról, úgy tapadnak, mint a pióca és minden percben kérdezi mit csinálok, miért nem írok, hol vagyok stb.


Nem bírom a jellemüket sem, nem elég, hog ynem vonzóak, de még elszívják az életerőmet is.


Sajnos buliban is részegen rám mászott egy ilyen testes lány és kihasználta, hogy ittas vagyok, szóval nem semmi módon tudnak ám nyomulni a fiúkra. Gondolom azért, mert senkinek sem kellenek.


De én sportos, vékony srácként miért kéne, hogy olyannal legyek, akihez nem tudok vonzódni? Én hozzám inkább való egy vékony lány, sokkal jobban nézünk ki együtt és jobba is érzem ilyen törékeny lányok mellett magam, sokkal inkább férfinek, mint egy túlsúlyos lány mellett kiszolgáltatva és megalázva.

2012. máj. 28. 15:33
 16/29 anonim ***** válasza:

jol nézel ki, ellenben papucs vagy, mitöbb olyna kis semmilyen, hát ne is csodálkozz, hogy emiatt a dagi lányok ugy néznek rád, mint valami kishibás luxuscikkre. Nekik a kishiba az egyetlen zálog ahhoz, hogy normális kinézetü pasijuk legyen.

talán ha lenne benned elég tesztoszteron, akkor ugy gondolnának rád a dagi lányok, hogy: áááá, ő tul jo hozzám


de mivel látszik, hogy gyenge vagy, ezért be mernek probálkozni.

2012. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

ma 15:36


ebben van valami, igazából nem sok önbizalmam van, magam sem nagyon hiszem el, hogy szép lányoknál lenne esélyem, pedig nem egy lány nézett már hátra utnáam utcán vagy szemeztek velem buszon stb.

2012. máj. 28. 15:43
 18/29 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy te most ribancot keresel magad mellé vagy normális lányt...ha te a ribancokra gerjedsz akkor egy normális lány(akit keresel...) RÁD SEM FOG NÉZNI!! mert irtózik a te fajtádtól is és a ribancoktól is!:D csak hogy tisztába légy a dolgokkal! én egy kicsikét nagyképűnek is tartalak,ahogy megnyilvánulsz magadról és más emberekről az erre utal! bár a csajok részéről meg azt nem értem hogy mi az hogy ők nyomulnak?! én soha nem nyomultam,egy nő igenis őrizze meg a méltóságát!
2012. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
neked kellene nyomulni lányokra...és csúnya lány nem létezik ezt jegyezd meg...
2012. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
ha csunya lány nem létezik, akkor tutyimutyi fiu sem.
2012. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!