Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Járnátok olyan huszonéves fiúval, aki simán elvegyülhetne a külsejével, testalkatával, kisfiús bájával a 14-17 éves fiúk között?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aki huszonévesen 14-nek néz ki, azt nem tudom férfinek tekinteni, nagyon sajnálom.


A jóképű pasikat szeretem, akik koruknak megfelelően néznek ki, nem fiatalabbnak, nem öregebbnek, hanem jól néznek ki.

2012. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

ma 19:29


Nekem legalább meg lesz aza előnyöm, hogy 40 évesen is 30-nak fogok kinézni. :)

2012. máj. 28. 19:44
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kell 40 évesen 30-nak kinézni, hanem egy szuper jó pasi, jóképű 40 évesnek kell kinézni


hiába nézel ki egy csúnya 30 évesnek 40 éves létedre, nem a kor a lényeg, hanem a kinézet, a jóképűség, a férfiasság


huszonévesen 14 évesnek kinézni meg kifejezetten kellemetlen

2012. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ma 19:51


Nem vagyok csúnya, több lány szerint helyes vagyok. Én szeretek fiatalabbnak kinézni a koromnál. Van olyan ismerősöm, aki 27 évesen kinéz vagy 40-nek, szerencsétlen.

2012. máj. 28. 20:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Aki 27 évesen 40-nek néz ki, vagy aki 25 évesen 14-nek, az mindkettő iszonyat gáz.


Ha szeretsz kinézni ilyen kisfiúsan, akkor miért kérdezed? Úgysem fogsz tudni rajta változtatni...

amúgy az semmit nem jelent, hogy most fiatalabbnak nézel ki a korodnál, később ki tudja hogy változik a külsőd. Ha egyszer elkezdesz kopaszodni, akkor jobban áll a kopaszság egy férfias arcélhez, mint egy kisfiús pofihoz.

Sok mindentől függ, hogy mi tetszik a lányoknak, nem egyszerű a válasz.

2012. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!