Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos van egy csaj akivel reggelente szoktam dumálni, de napközbe nem igazán tudok vele, mert valami "hülye" barátnője mindig vele van és akkor egyszerűen nem lehet komolyan. Holnap elkérem a számát, de hogy hívjam meg, gondolom pár nappal utána és személyesen ezek a legfontosabbak, na meg persze helyszínnek valami cukrászda, sétálásra gondoltam. Szerintetek hogyan csináljam?

(néhány dolog: egyikünk sem dohányzik, nem vagyunk azok a partyőrültek, nem vagyunk a legmenőbbek se, közel lakunk egymáshoz) (kérnélek titeket, hogy csak komoly választ adjatok)



2012. máj. 28. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először csak hívd el sétálni/fagyizni. A lényeg hogy beszélgetni tudjatok! Esetleg este msn/facebookon írj rá, ha nincs ott a barátnője.
2012. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
tudom később lesz még de biztos és mókás, hazai megoldás ami örök emlék:
2012. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hivdd el a BÉKÉSCSABAI KOLBÁSZFESZTIVÁLRA! valahogy előtte elküldtem, elnyomtam valahogy de az örök emlékes mondat is ide tartozik
2012. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!