Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy akiknek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akiknek én tetszem, azok nekem nem kellenek, akik pedig nekem bejönnek, azoknak meg én nem?

Figyelt kérdés
Nem csak külsőre gondolok.
2009. júl. 1. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is így vagyok ezzel. :D De hát csak eljön egyszer az igazi. ^^
2009. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

hátez így szokott lenni

azér elég nehéz rátalálni az igazira nem minden müködik ugy mint egy szerelmes filmben

2009. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is így van.Sőt,még rosszabb.Tetszünk egymásnak a sráccal,de járni nem akar velem.Ezt érti valaki?!:D

Amúgy meg nagyon bosszantó.

2009. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
velem is ez van:S 2 éve szenvedek is egy reménytelen szerelem miatt :D
2009. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló:

Nekem meg van egy srác,aki egy éve belém van zúgva,és én is belé.Erre mindenkit felszedett már,csak tőlem nem akar semmit.:((

Á de falba verném a fejemet:D

2009. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudom miert de ez velem is igy van mindjart egy eve almodozok egy remenytelen szerelemrol, de meg mindig azt gondolom h hatha lesz blole vmi es ha nem akkor csak annyit tudok mondani h az elettol amit megtanultam 2 szoval eltudom mondani: megy tovabb!
2009. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez azért van, hogy megtaláld a TE párod!

Az lesz, akire mindkettő igaz lesz!

És hogy majd megbecsüld!


Ha ugyanis mindenkire igaz lenne minden, akkor én 100 nővel járnék egyszerre és mindegyikkel boldog lennék!

2009. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nálam is igy van..Én már Kb2éve várok egy kapcsolatra.Lehet h amikor lesz egy kapcsoltom akkor egy hosszú és szép kapcsolat lesz!Azt mondom h keress tovább vagy csak várd és egyszer jönni fog!És akkor biztos h szép lesz!
2009. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

igen, velem is igy volt. volt. mert nem érdekel, feladtam mindent, nem gondolok rá. ha ugy értelmezik, apáca lettem aki metallicát hallgat, akkor ezvan. de nekem egyelőre nem kell pasi, nem kell kapcsolat, ugyis csak a baj van velük. -.-' amugy 2évig szenvedtem egy srácért. de nem érte meg, 2x találkoztunk és összejött egy olyan lánnyal, amilyeneket fujjolt nagyban amikor velem volt (feltupirozott emo haj, piercing, szemkihuzva...és aza vicc, hogy énis ilyen vagyok.)nem akarok többet szenvedni miattuk.

16L.

2009. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát c'est la vie (:


Én is általában így vagyok vele, ritkán jön csak össze.


16L

2009. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!