Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak olyan átlagos vagy szép lányok, akik adnának esélyt egy csúnyácska fiúnak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 16:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg: van esélyed nálad jobb külsejű lányoknál, mivel sokkal több a szép nő, mint a jó pasi...
2012. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%
Érdekes, hogy ennyire érintve érzed magad. Én biztos nem vagyok ronda, biszexuális vagyok és házas férfit is csábítottam már el. Belőled viszont ömlik a gyűlölet.
2012. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem! Nem jól írja egyik válaszoló, h aranyosan kell közeledni, ez hülyeség! Ne úgy közeledj hozzá, h "oké, ronda srác vagyok, de legalább aranyos", ezt felejtsd el. Megmondom neked a tutit: közeledj úgy hozzá, mintha te egy nagyon is jó pasi lennél! Itt félre ne érts, nem az izmaidat kell mutogatnod, vagy a túlzott önbizalmadat fitogtatnod, hanem egyszerűen tegyél úgy, mintha ő már a tied lenne. Kezdj el vele viccelődni, szólj be neki valamit, amin fennakad, aztán vigyor és hagyd ott. A csúnya pasik a legtöbbször ott rontják el, h mivel meg vannak róla győződve, h csúnyák, ezért úgy indulnak neki a dolognak, h "háthát... megpróbálom, de... úgyis elutasít... meghát csúnya is vagyok..." tele kétségekkel. Ha ezt jó magasról lesz.rnák és csak arra koncentrálnának, h neki kell a csaj, akkor jóval több sikerük lenne. Az tény, h egy kezemen meg tudom számolni, hányszor adtam esélyt tipikusan csúnya pasinak. De ahhoz az kellett, h ő valami eszméletlen vicces/okos volt, h csak néztem.


Jaj, most eszembe jutott valami nagyon jó!!! Nem tudom, ismeritek-e azt a sorozatot, h Ugly Betty, nálunk "Ki ez a lány"-néven futott, nagyon vicces sorozat. Na ott csinálta azt a két pasi (egyik alacsony, de szerintem kis helyes képű, a másik vékonyka, szemüveges, tipik kockafej, de szerintem ő is jópasi kategória), h elmentek egy szórakozóhelyre és úgy próbálkoztak be csajoknál, h sértegették őket. Persze semmi komoly és semmi durva, egyszerűen csak nem úgy mentek oda a kiszemelthez, h "De csinos vagy", vagy "Gyönyörűek a szemeid." - amit valljunk be, egy lány - optimális esetben - tucatszor hall egy este alatt. Nem, ők mást csináltak. A megszokott, unalmas szövegek helyett inkább olyanokat vágtak be, h "Öregem, de jó nagy lábad van", meg hogy "Hűű, tök jó, hogy van itt egy lány, akit nem izgat, hogy néz ki." vaagy "Egész jó az orrod... az orvosod egy őstehetség.", esetleg "Ugyan sokan azt mondják, ez a szerkó ribis, de neked jól áll.", várj a kedvencem: "Tetszik, hogy van agyad." Szakadok ezeken. :D Nálam még senki nem próbálkozott be így, de tuti az első reakcióm az lenne, h szájtátás és mivaaaan? És onnantól tuti csak rajta járna az agyam és meg akarnám ismerni. Nagyon hülyén hangzik, de szerintem simán beválhat. Ha úgysincs vesztenivalód, meg ha már unod, h az aranyos éned nem kell a lányoknak, akkor próbáld ki egyszer. De add elő jól, nem ám csak úgy, mintha közben a pokolban is szívesebben lennél. :)) Ja és ez nem csak a csúnya srácoknak szól, tök izgi lenne, ha nekem mondana hasonlót valaki. :P

2012. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
0%
emailba küldesz magadról képet? :)és megmondom,hogy csúnya vagy-e vagy nem de biztos nem:)
2012. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az sem biztos, hogy olyan csúnya vagy, a lányok teljesen máshogy látják a fiúkat, mint a fiúk saját magukat.


Az utcán, bulikban a legtöbb jó nő csúnya pasival van... ez is azt mutatja, hogy a lányok nem a külsőre buknak, hanem a fellépés számít, hogy hogy tudod magad eladni.

2012. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

ja, csatlakozok azokhoz, akik szerint a csúnya és/vagy kövér lányok gonoszak, szemetek, követelőzőbbek, mint a szépek.

Én is mindig azt hittem, hogy a szépek beképzeltek, lelkileg nem olyan megnyerőek, aztán beláttam, hogy ez pont nem igaz. A szép lányok nem látják magukat a nap 24 órájában, nincsenek mindig tudatában a szépségüknek, nem is figyelnek annyira arra, hogy ezt hangsúlyozzák, ki vannak békülve önmagukkal. A csúnya lányok meg egész nap látják a szépeket, és tudják magukról, hogy sose lesznek olyanok, ezért gonoszak, sértettek, irigyek, megrontja ez a lelküket. Szóval minden fiúnak azt tanácsolom, hogy külső ne tévessze meg őket: a szép lányok közt sokkal jobb társakra lehet találni, nem érdemes kompromisszumot kötni ebben sem.

2012. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ma 18:47: Erről van szó, erre utaltam én is. Minden szavad igaz.
2012. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, a feltűnően jól kinéző fiúk gyakrabban viselkednek csúnyán a lányokkal, mert úgy gondolják, nekik mindenképpen csak a főnyeremény jár, vagy más esetben már foglaltak. Így szerintem sokkal logikusabb olyan fiúnak esélyt adni, aki nem olyan "hódító", vagyis ez előny a csúnyábbaknak. A magam részéről már csak azért is adnék esélyt, mert ha én tegyük fel, szebb vagyok, akkor hercegnőnek fog tekinteni. Női logika...
2012. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Volt egy leszólításom, amikor is egy gyönyörű 25 éves nőt szólítottam le egy bevásárlóközpontban. Hihetetlenül kedves volt és láttam zavarba is jött, hogy hirtelen odajött egy srác (én, aki rondának tartja magát és szerintem az is vagyok) és lemerte szólítani. Meglepődtem, hogy milyen kedvesen fogadta és nem bunkózott vagy kezelt le, válaszolt a kérdéseimre és elbeszélgettünk pár percig, utána mentem, nem zavartam tovább. Várta a barátját. Én persze nem tudhatom, hogy nem kamu szöveg volt-e, de nem érdekelt, mert olyan bájos, angyali teremtés volt, nem csak külsőre, hanem a hangja, megnyílvánulásai is őszinte bájról tettek tanúbizonyságot számomra. Azóta elhatároztam, hogy nem adok alább és csak nekem tetsző lányoknál próbálkozom lesz, ami lesz!


Ráadásul ő nem az első azóta, még egy lány volt hasonlóan angyali, el sem hittem, hogy ilyen létezik. Már két lányról mondhatom el, hogy a szépsége és az én rútságom ellenére mégis kedvesen, emberségesen bánt velem és nem kezelt le, pedig higgyétek el nálam rondább fickó nem sok van, arról nem is beszélve, hogy se izmo, se magas nem vagyok. :)

2012. jún. 2. 23:48
 20/23 anonim ***** válasza:

lehet hogy angyalnak néznek ki szinte látod a szárnyait de képzeld el hogy azok libaszárnyak :D

Mert ha piedesztálra emeled és nem te vagy a magasabb rendű akkor nem fog tisztelni és szeretni! Ez van alkalmazkodj!

f18

2012. jún. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!