Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jófiú nem mer igazán vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jófiú nem mer igazán vagy tényleg a rosszfiú a nyerő-mi az igazság?

Figyelt kérdés
Az általános vélemény szerint a rosszfiúk kellenek a lányoknak, a jófiúk csak max. utánuk jöhetnek. Azonban többen is leírták már itt, hogy valószínűleg az a baj, hogy a jófiúk igazából nem is mernek kezdeményezni, pedig lenne esélyük. Mi lenne hát az igazság?
2012. jún. 2. 23:35
 1/3 anonim válasza:
Ha a csaj rossz legyél te is ha nem akkor meg ne
2012. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugy nem szeretem az ilyen jo fiu rossz fiu általánositásokat... a férfi legyen férfi mégpedig nagybetüs, akiböl talán kevés van meg nem is lehet elvárás h mindenki ilyen legyen de akkor már leirom h szerintem kell bele a jofiu tulajdonságaibol meg a rosszfiukébol is az lenne a tökéletes. elözékeny, gondoskodo, figyelmes, romantikus mint egy jofiu de határozott, izgalmas, szenvedélyes és pezsditö mint egy rosszfiu. persze ez csak egy ideál, még1x mondom nekem ez nem egy ilyen kötelezö elvárás, hiszen mást is ugyanugy lehet szeretni akiben ezek közül vmeik nincs meg.
2012. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig is a tisztességes és érző jófiúkat szerettem,merészebb verzióban. :) Aki nem merész,nem lép szinte semmit,én meg régimódi vagyok és nem udvarolok fiúknak,tehát nem is ismerhetem meg,ha nem mer. ennyi.:D

15/L

2012. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!