Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hivjam el ami nem tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hivjam el ami nem tul nyomulos de levagja belole h tetszik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos h o is igy erez... Vannak ugyan jelek de nem tudom h biztosak e.... Ilyenkor megis h adhatom a tuttara h tobbet is szeretnek mint baratsag?? 16/L
2012. jún. 3. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tescoba
2012. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De édes vagy -.-" bunkó....
2012. jún. 3. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne vmi zajos diszkóubárba, hanem csendesen bicajozni. Ebből, ha nem vágja le, akkor mesüge.
2012. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A tescoson de jót nevettem XD elmondod neki szimplán :)
2012. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
filmet nézni fel hozzád, az elég levágós ha nincsenek otthon
2012. jún. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te pedig gyökér vagy. Majd egyszer talán megtanulod, hogy ha valakinél jó vagy, annak teljesen mindegy hová viszed, ha az adott helyen normálisak a körülmények. Ilyen esetben teljesen ideális hely kint a szabadban egy pad is, ahol tudtok beszélgetni. De ha valami extrémebb helyre gondoltál, akkor vidd el Párizsba, ott majd talán a nyakadba omlik.
2012. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jolvan tehat kerdezni se lehet mer meg en leszek a gyoker... A pad nem jutott eszembe.... De tenyleg enhem kell oltani :))!
2012. jún. 3. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!