Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hisztek a csodákban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a csodákban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy te szeretnél egy nemtudom milyen pasit és egyszercsak egy pont ugyanolyan megjelenik előtted? Nemtudmo hogy vagytok ezzel, de én hiszek az ilyen dolgokban, hogy egyszer az álmom (nem színészkedés vagy éneklés vagy ilyesmi( valóraválik. Tudmo hogy csak a mesében létezik ilyen, de akkor is hiszek. =) Ti hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 1. 18:21
 1/5 anonim válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben. Maximum az, hogy ha álmodsz valamit akkor az talán/részben valóra válik, bár ennek is több része lehet... Inkább maradjunk csak a valóságban... :D
2009. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze hogy valóra válhat és jó is hogy van elképzelésed, és ne adj lejjebb belőle soha. persze azért maradj a földön, de tarts ki az "álmod" mellett és meg lesz a gyümölcse :) A pozitív gondolkodás hatalma :)
2009. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem tom én ismerek olyan csajt akinek én vok a férfi ideálja csak nekem ő nem si tetszik semennyire és mikor ezt megmondta neki fél évig agyturkest hogy összesze azóta igaz nem is találkoztunk szal én azt mondom hogy ilyenről kár is álmodozni mer ha meglátod akkor is milesz majd nem tod lehet bejössz neki de lehet hogy úgy jársz majd mint akit én is ismerek
2009. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én hiszek a csodákban.:) Már nem is egyszer történt velem csoda.:D

Meg páran mondták is már, hogy én egy csoda(gyerek) vagyok.:D:D:D

16/L

2009. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Léteznek csodák ,ha hisz bennük az ember :) Persze egy párkapcsolat bevonzásánál,azért többre van szükség. Mert a hasonló a hasonlót vonzza ;)
2009. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!