Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire nézitek meg egy lány haját? Érdekel titeket különösebben hogy hosszú rövid tépett vagy egyenes? Nektek melyik női hajfrizura jön be a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 22:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
barátnőmnek rasztahaja van... ebből következtethetsz a különleges igényeimre éppúgy, minthogy nincsenek (ti. igényeim).
2009. dec. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%

dec 23. 22:49-es vagyok:

előző válaszról jut eszembe, hogy a raszta kizárva :)

2009. dec. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőmnek rövid szőkésbarna haja van.Sztem a rövid haj egyáltalán nem nőietlen,csak tudni kell hordani.14/f
2009. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Lány vagyok ugyan, de azért válaszolok:) az én barátom mindig először a lányok haját nézi. Amikor megismerkedtünk nekem derékig érő természetes barna és egyenes hajam volt. teljesen a szerelmese lett, persze nem csak ezért szeretett belém:) Mára már csak váll alá érő szőke hajam van, de ezt is imádja:)
2009. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A feleségemnek hosszú, göndör, fekete haja van. Amikor megismerkedtünk, ezért szólítottam meg, mert ellenállhatatlanul nőies, és szexi volt, ahogy odébbsimította. :)
2009. dec. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

A haj szerintem alapvetően meghatározza egy csaj külsejét, szóval fontos. Nekem az egyenes, tépett, kis frufrufal a kedvencem így formára, színre pedig fekete v. valamilyen sötétebb árnyalat. A göndör és a vörös haj nálam eleve bukta.

18/F

2009. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
90%
nézzen ki jól és a lényeg hogy mossa!!!:)
2009. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
24%
Ez csak egy összetevő, de ha minden klappol akkor a haj legyen rövid, bozontos és mányifik :P.
2010. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúknak nincsen ilyen haj ideálljuk, őket csak az érdekli, hogy jól nézzen ki. Az pedig a te feladatod, hogy eldöntsd neked mi áll jól!:)
2011. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Egy nőnek legyen hosszú , selymes és semmiképp sem raszta vagy ápolatlan haja. A szőke komolytalan és azt ordítja hogy "IDE NÉZZ!" a barna meleg, titokzatos és derős. Hullámos haj előnyben!
2013. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!