Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire nézitek meg egy lány haját? Érdekel titeket különösebben hogy hosszú rövid tépett vagy egyenes? Nektek melyik női hajfrizura jön be a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 22:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Számora két apró kritérium van:

legyen hosszú, mert szerintem a rövid haj nőietlen,

álljon jól a lánynak - mindegy, hogy milyen, illjen az egyéniségéhez

2009. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Andrewka ***** válasza:
97%

Ápolt legyen és harmonizáljon az arcával, a testével, a stílusával, a személyiségével.

A több másodlagos.

De ha mindenképpen írni kell valamit akkor legyen legalább vállig érő. Szín nem túlzottan fontos, de azért ne legyen lila, rózsaszínű és hasonlók.


22/f

2009. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
Egy a lényeg, hogy jól álljon neki, az arca és a haja összhangban legyen, aztán, hogy hosszú (azért nőiesebb), rövid, vagy éppen göndör, hullámos, egyenes szálú az már teljesen mindegy. Persze van aki válogatósabb.
2009. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%
mindegy csak he rózsaszinsárgabarnalegyen :D nem az aa lényeg h milyen hosszú v milyen fazonú a haja részletkérdés
2009. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%
igen, az extrém nekem nem jön be (fekete, rózsaszín..), am amilye illik a csajhoz. Mindenkinél más
2009. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
Szép nagy fekete frizurája legyen. Ha sok a haja, akkor kétszer akkora lesz a csaj feje tőle, és nekem tetszik! Imádom azokat a lányokat, akiknek sokszálú fekete hajuk van!
2009. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
48%
szőke átvasalt,emo fíling de a szőke az mindent visz nállam elvarázsol megöl:Dde persze arac is leygen hozzá meg trste
2009. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
A rövid haj nekem nem annyira jön be, de szerintem az ápoltság a legfontosabb.
2009. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
93%

eléggé fontos, mármint az arcához kell hogy illjen, sokat számít az összképbe. amúgy a minimum válligérő szőke egyenes a gyengém, ha ilyen akkor sokkal gyakrabban tetszik mint ha másmilyen, de tetszett már bőven másmilyen hajú lány is szóval ez nem számít annyira

és ha még ráadásul kék szeme is van... huhh.

ja és semmiképp nelegyen mű és festett, természetes legyen... max kicsit tépett de annyira nagyon ne

2009. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%
Nálam 3 szempont van: 1:Ápolt legyen, 2:Hosszú legyen, 3:És fekete (de ez nem létfontosságú, lehet szőke is)
2009. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!