Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy elvileg minden szingli lány alig várja, hogy felszedjék; azonban a való életben mintha csak a kifogásokat keresnék?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy nem igazán vevők arra, ha valaki közeledni próbál hozzájuk, max. ha egy született Adonisz az. Az oldalon pedig azt olvasni rendre, hogy: "Ha nem megy, akkor gyúrd ki magad, nagyon drága ruhában menj oda, plusz komoly órád is legyen, brutálisan magabiztos és lehengerlő legyen a szöveged és a fellépésed, stb..."

Most akkor vevők egy átlagos férfiúi közeledésre egy normál külsejű, ápolt, de nem "übermeister" jelölttől vagy inkább mégis a fentebbi stílust kell előadni?



2012. jún. 5. 21:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#6


Engem a "hal a szatyorban" kifejezéssel, már megfogtál... :D

2012. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

22.24 Ez tetszett! :D


24 éves lány

Milyen az átlagos? Mondjuk farmer, póló/ing van rajtam, sportcipővel. Szórakozóhely,strand, valamilyen rendezvény stb... alkalmával megszólítom. Nem alkalmazok különösebb faksznit, egyszerűen közlöm velem, hogy kicsit szeretnék vele beszélgetni, esetleg ha éppen valamilyen szituáció, helyzet adja, akkor azzal kezdek. Például előfordult, hogy az átlagostól eltérő ruhában volt, ekkor azzal indítottam.

Utcán vagy bevásárlóközpontban nagyon necces, itt mintha be lenne építve egy szerkezet, ami minden kommunikációnál azt súgja a nők/lányok fülébe, hogy amennyiben okvetlenül többet akar veled beszélni,mint hogy mennyi az idő vagy a múlt heti kedvezményes akció meddig volt érvényes; nos akkor az illető egy elmebeteg/szatír, aki a legrosszabbat akarja veled tenni.

Egyébként volt már olyan próbálkozásom, ami majdnem sikerhez vezetett, de nem volt éppen szokványos. :) Főiskolások hete volt, két lány vágott keresztül a ligeten a koliépület és az út között. Én nevetve megkérdeztem, hogy csak nem a nagydolgukat végezték a fák között? Erre ők is nevettek és magyarázták, hogy dehogyis, csak arra közelebb volt.Este történt, félhomálynál, ami előnyösnek bizonyult. Csak nagyjából tudtak megfigyelni és mivel ketten voltak, nem volt meg a szokásos "pánik" sem, amit máskor megfigyeltem. Látták, hogy alapjában véve elfogadhatóan nézek ki és mivel kellemes és kulturált a hangom, ezért érdeklődtek is utánam. Azt hittem, minden okés lesz, az egyik még belém is karolt. Azt hittem, ma este "sztár" leszek, de igazából csak a 15 perc hírnév jutott, mert megjelentek az idióta barátnőik és elrángatták őket, én meg egyszerre megszűntem létezni nekik. Pedig jó lett volna...

2012. jún. 5. 22:43
 13/24 A kérdező kommentje:
"közlöm vele"
2012. jún. 5. 22:44
 14/24 anonim ***** válasza:

Hiro Nakamura örülök, hogy tetszett :D :D


Kérdező: Szerintem az oka nem feltétlen a sötétség, inkább a vicces megjegyzésed volt :D Amúgy lehet, hogy hülye ötlet de mivel van egy olyan érzésem, hogy rossz lányoknál próbálkozol mi lenne, ha egyszer olyanhoz mennél oda akihez véletlenül se akarnál magadtól, eszedbe se jutna? :D Csak kíváncsiságból :D Lehet, hogy ők a normális lányok, sőt valószínű :D 24/L

2012. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nézd, a sötétség azért volt jó segítség, mert így felszabadultabb voltam. Nappali fénynél egy az egyben látnak és olyankor szerintem azonnal elkezdik méricskélni az embert.Ebből a szempontból sokkal jobb egy fesztivál, mert ott majdnem mindegy, hogy nézel ki.

Nézd, ez a megfelelő/nem megfelelő lányok kérdése tényleg hülye szituáció egy kissé. Volt már olyan, hogy olyan csajhoz mentem oda, aki abszolút nem tetszett, ott még jól is esett, hogy nem érdekeltem, mivel belül nem is akartam tőle semmit.

Érdekes dolog ez egyébként. Az egyik válaszoló, amit írt a plázamacskákról: Eszembe sem jutna olyanoknál próbálkozni. :)

Ki tudja, lehet meg kéne próbálni náluk is. A másik oldala a dolognak, hogy állítólag megéri nagyvadra menni, pont azért, mert egy okos és határozott, emellett szép nőnél senki sem mer próbálkozni. Átlagosnál és még csúnyáknál is sokkal kisebb az esély, pont azért, mert elérhetőbbnek látszanak és náluk ezért próbálkozásdömping van.

2012. jún. 5. 23:10
 16/24 A kérdező kommentje:
Kétszer írtam a nézd-et, pedig nem szokásom a szóismétlés rövid időn belül. Látod, még veled is zavarban vagyok, pedig csak neten beszélgetünk és még fel sem akarlak szedni! :DD
2012. jún. 5. 23:12
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem? :( Jaj, mi lesz most velem? :( Pedig már alig vártam! :((


:D :D


Hmmm... akkor viszont nem tudom, azt próbáltad már, hogy csak úgy lazán dumálsz velük akármiről, lesz ami lesz? Szóval, hogy nem úgy indulsz neki, hogy na most téged felszedlek? :D 24/L ismét :D

2012. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Utálok nőknek igazat adni, de most mégis kénytelen vagyok. :P


Na jó, a viccet félretéve tényleg túl görcsös vagyok. Ez pont azért van, mert sok a kudarcom, másrészt amikor olvasom a sok "zöldséget" a női elvárásokról (ilyen-olyan-amolyannak kell lennie), mármint elvileg. Az evolúciós magyarázat a másik rémálmom, eszerint a legjobb hímet keresitek, csak éppen ha az ember nem túl ügyes és ilyeneket olvas, akkor eszébe jut, hogy "jézusom, akkor én ilyen rossz lennék?!"

A hab a tortán, amikor boldog-boldogtalan arról érdeklődik, hogy miért nincs senkid. Ez így együtt nagyon sok. Ekkor van az, hogy rágörcsölsz és izomból akarod csinálni: "CSAKAZÉRTIS BECSAJOZOK!!!" :)

Egyébként elmentem már PUA-tanfolyamra is és mostanában folyamatosan keresem a könyvtárban a női lélekről, gondolkodásmódról szóló könyveket.

Igen, valószínűleg tényleg jobban járnék vele, ha csak lazán csinálnám.

2012. jún. 5. 23:27
 19/24 anonim ***** válasza:

23:17

Én komolyan, szívesen "felszedlek", ha már ennyire mondod, hogy jó lenne!

Bár gondolom emiatt most nyilván egy hülye p*csnek gondolsz, de én tényleg komolyan gondoltam! Szóval a lehetőség adott!

28f

2012. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem ez lesz a megoldás, úgyhogy hajrá, én drukkolok! :)


23:29 - a felszedést azért írtam, mert a kérdésben ugyebár az állt, hogy "elvileg minden szingli lány alig várja, hogy felszedjék" nem komolyan gondoltam. Amúgy nem gondollak annak, csak megragadod a lehetőséget, na :D A lehetőség valóban adott, én szívesen ismerkedem aztán vagy lesz valami vagy nem :D De előre közlöm, 188 centi magas vagyok :D És ez halálosan komoly :D 24/L ismét

2012. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!